Moje konto
  • Pelavo syrop - 120 ml Pelavo syrop - 120 ml
  • Pelavo syrop - 120 ml Pelavo syrop - 120 ml

Pelavo syrop - 120 ml

3 oferty z 3 sklepów

Producent USP ZDROWIE SP. Z O.O Postać syrop WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
1230 opinii

Pelavo syrop 120 ml

Pelavo syrop 120 ml

… wpływ na drogi oddechowe, w tym zatoki, gardło i oskrzela, został udowodniony w licznych badaniach klinicznych. Ściśle kontrolowany i nadzorowany proces produkcji gwarantuje bezpieczeństwo stosowania i najwyższą jakość produktu. Działanie: W trakcie przeziębienia i grypy dieta powinna być bogata w składniki wspomagające walkę zarowno z objawami, jak i przyczynami infekcji. Pelavo uzupełnia …

Dostępność sprawdź w sklepie →

wapteka.pl

★★★★★
7485 opinii

Pelavo syrop 120 ml

Pelavo syrop 120 ml

Dostępność sprawdź w sklepie →

Pelavo syrop 120 ml

… jak i przyczynami infekcji. Pelavo uzupełnia dietę w składniki, które wspierają organizm w kompleksowej walce z: objawami przeziębienia i grypy takimi, jak kaszel, katar i dolegliwości gardła przyczynami infekcji - wspomaga organizm w walce z wirusami i bakteriami Działanie FLUBLOCKER to standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej – jednej z najdokładniej przebadanych roślin …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentUSP ZDROWIE SP. Z O.O
Postaćsyrop

Wskazania:
Pelavo uzupełnia dietę w składniki, które wspierają organizm w kompleksowej walce z:
- objawami przeziębienia i grypy takimi, jak kaszel, katar i dolegliwości gardła 1
- przyczynami infekcji ? wspomaga organizm w walce z wirusami i bakteriami 2,3,4,5

Właściwości:
W trakcie przeziębienia i grypy dieta powinna być bogata w składniki wspomagające walkę zarówno z objawami, jak i przyczynami infekcji.
FLUBLOCKER? to standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej ? jednej z najdokładniej przebadanych roślin na świecie. Wykazuje on wielokierunkowe działanie korzystnie wpływające na organizm w trakcie infekcji górnych dróg oddechowych, w tym przeziębienia i grypy, których przyczyną najczęściej są wirusy.
Wirusy składają się z kwasu nukleinowego (DNA lub RNA) otoczonego przez płaszcz białkowy. Nie mają własnej przemiany materii, rozmnażać się mogą tylko we wnętrzu żywych komórek, takich jak np. komórki nabłonka dróg oddechowych.
Wnikając do organizmu człowieka, wirusy przyłączają się do odpowiednich receptorów na powierzchni komórek gospodarza. Ten proces nazywa się adsorpcją. Następnie przenikają do komórek powodując zmianę ich metabolizmu. Tam też składają swój materiał genetyczny i szybko się namnażają. Potomne wirusy niszczą zainfekowane komórki, ponieważ tylko w ten sposób mogą się wydostać, by kolonizować kolejne komórki i w ten sposób rozprzestrzeniać infekcję.
Podczas infekcji wirusowej osłabiony układ odpornościowy nie jest w stanie obronić się przed patogenami. W konsekwencji infekcja rozwija się i nieleczona może prowadzić do poważnych powikłań.
Rzęski wyściełające drogi oddechowe poruszając się z prędkością około 1000 razy na minutę usuwają zalegający śluz wraz z chorobotwórczymi patogenami chroniąc organizm przed infekcją. W trakcie infekcji ich ruch ulega zaburzeniu obniżając skuteczność tego naturalnego mechanizmu obronnego. FLUBLOCKER? zwiększa częstotliwość ruchu rzęsek wyściełających układ oddechowy, co ułatwia wydalanie zalegającej wydzieliny wraz ze szkodliwymi drobnoustrojami (wirusami i bakteriami).
Korzystne działanie naturalnego składnika FLUBLOCKER? na górne drogi oddechowe, w tym zatoki, gardło i oskrzela, został udowodniony w licznych badaniach klinicznych. Zawarte w nim składniki aktywne, należące do grupy kumaryn i tanin, wykazują wielokierunkowe działanie na każdym etapie infekcji , zarówno przy pierwszych objawach, jak i w trakcie jej trwania. FLUBLOCKER? wspomaga naturalne mechanizmy obronne organizmu, dzięki czemu szybciej może on wrócić do zdrowia.

Sposób użycia:
Dorośli i dzieci powyżej 12. roku życia: pół łyżki stołowej (7,5 ml) trzy razy dziennie. Do odmierzenia syropu można użyć załączonej miarki. Pelavo należy stosować 2-3 dni po ustąpieniu objawów, ale nie dłużej niż 2 tygodnie.

Skład:
Substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda, miód, standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej (Pelargonium sidoides), kwas askorbinowy, aromat miodowo - cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też