Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl

Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl

  • Cena od: 15,35
  • Cena do: 22,06
  • Oszczędzasz: do 32%
Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl
Oferty 1-10 ułożone według:

Informacje o produkcie

Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl

Składdiosmina, rutozyd, hesperyna, kofeina, żelazo, niacyna, witamina C, witamina K.Wskazania i działanie- Regu-therm - uzupełnia codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesparyna). Składniki produktu polecane są dla osób odczuwających dyskomfort związany z uczuciem tzw. "zimnych dłoni i stóp".- Składniki produktu:-- przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego,-- pomagają w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie,-- zapewniają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych,-- pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.Stosowanie1 tabletka dziennie.

Dane techniczne

Parametry
Postać tabletki

Opisy produktu Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl udostępniane przez sprzedawców

Apteka Internetowa Gemini: Opis Regu-therm 30 tabletek

( podobny opis w apteka sawa, Apteka Pigułka )

Suplement diety. Składniki suplementu diety Regu-therm uzupełniają codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesperydyna). Preparat polecany jest osobom odczuwającym dyskomfort związany z uczuciem tzw. „zimnych dłoni i stóp”.

Składniki produktu: - przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, - pomagają w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, - zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, - pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Sposób użycia: dorośli: 1 tabletka dziennie. Tabletki zaleca się spożywać podczas posiłku.

APTEKAWAW.PL: Opis Regu-therm tabl. x 30

( podobny opis w Apteka Centrum )

Regu-therm, to jedyny w swoim rodzaju preparat dla osób z problemem zimnych stóp i dłoni. Składniki preparatu, uzupełniają dietę w cenne witaminy i frakcje flawonoidowe, które przyczyniają się do prawidłowego...

Apteka Internetowa OLMED: Opis REGU-THERM zimne stopy i dłonie - 30 tabletek

Suplement dietyPodmiot odpowiedzialny:Aflofarm Fabryka Leków Sp. z o.o.Wskazania:Składniki produktu Regu-therm:* przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego,* pomagają w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie,* zapewniają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych,* pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.Właściwości:Składniki suplementu diety Regu-therm uzupełniają codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesparyna).

Składniki produktu polecane są dla osób odczuwających dyskomfort związany z uczuciem tzw. "zimnych dłoni i stóp".Sposób użycia:1 tabletka dziennie.Skład:diosmina 300 mg rutozyd 50 mg hesperydyna 50 mg kofeina 15 mg żelazo 14 mg (100% zalecanego dziennego spożycia) niacyna 16 mg ekwiwalentu niacyny (100% zalecanego dziennego spożycia) witamina C 80 mg (100% zalecanego dziennego spożycia) witamina K2 75 mcg (100% zalecanego dziennego spożycia)

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie