Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl

Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl

  • Cena od: 17,89
  • Cena do: 20,99
  • Oszczędzasz: do 15%
Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl
Oferty 1-7 ułożone według:

Informacje o produkcie

Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl

Składdiosmina, rutozyd, hesperyna, kofeina, żelazo, niacyna, witamina C, witamina K.Wskazania i działanie- Regu-therm - uzupełnia codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesparyna). Składniki produktu polecane są dla osób odczuwających dyskomfort związany z uczuciem tzw. "zimnych dłoni i stóp".- Składniki produktu:-- przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego,-- pomagają w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie,-- zapewniają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych,-- pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.Stosowanie1 tabletka dziennie.

Dane techniczne

Parametry
Postać tabletki

Opisy produktu Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl udostępniane przez sprzedawców

Apteka Internetowa Gemini: Opis Regu-therm 30 tabletek

( podobny opis w apteka sawa )

Suplement diety. Składniki suplementu diety Regu-therm uzupełniają codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesperydyna). Preparat polecany jest osobom odczuwającym dyskomfort związany z uczuciem tzw. „zimnych dłoni i stóp”.

Składniki produktu: - przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, - pomagają w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, - zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, - pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Sposób użycia: dorośli: 1 tabletka dziennie. Tabletki zaleca się spożywać podczas posiłku.

APTEKAWAW.PL: Opis Regu-therm tabl. x 30

( podobny opis w Apteka Centrum )

Regu-therm, to jedyny w swoim rodzaju preparat dla osób z problemem zimnych stóp i dłoni. Składniki preparatu, uzupełniają dietę w cenne witaminy i frakcje flawonoidowe, które przyczyniają się do prawidłowego...

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie