Moje konto
  • Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl

Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl

3 oferty z 3 sklepów

Producent AFLOFARM Postać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Biała Stokrotka

★★★★★
513 opinie

REGU-THERM zimne stopy i dłonie 30 tabletek

REGU-THERM zimne stopy i dłonie 30 tabletek

… uzupełniają codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesperydyna). Składniki produktu polecane są osobom odczuwającym dyskomfort związany z uczuciem tzw. „zimnych dłoni i stóp”. Sposób stosowania i dawkowanie: Stosować 1-dną tabletka dziennie. Osoby dorosłe Skład Regu-Therm : 1 tabletka zawiera: diosmina 300 mg rutozyd 50 mg hesperydyna 50 mg kofeina 15 mg żelazo 14 mg …

Dostępny od ręki  ✓

Apteka Internetowa OLMED

★★★★☆
5169 opinii

REGU-THERM zimne stopy i dłonie - 30 tabletek

REGU-THERM zimne stopy i dłonie - 30 tabletek

… zapewniają prawidłowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych,* pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.Właściwości:Składniki suplementu diety Regu-therm uzupełniają codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesparyna). Składniki produktu polecane są dla osób odczuwających dyskomfort związany z uczuciem tzw. "zimnych dłoni i stóp".Sposób użycia:1 tabletka …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentAFLOFARM
Postaćtabletki

Składniki suplementu diety Regu-therm uzupełniają codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesperydyna). Składniki produktu polecane są osobom odczuwającym dyskomfort związany z uczuciem tzw.

„zimnych dłoni i stóp”. Składniki produktu: - przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, - pomagają w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, - zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, - pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Skład: 1 tabletka Diosmina 300 mg Rutozyd 50 mg Hesperydyna 50 mg Kofeina 15 mg Żelazo 14 mg (100%)* Niacyna 16 mg ekwiwalentu niacyny (100%)* Witamina C 80 mg (100%)* Witamina K2 (menachinon-7) 75 µg (100%)* *% zalecanego dziennego spożycia Żelazo - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie. Niacyna - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina C - pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina K - przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Sposób użycia: Dorośli: 1 tabletka dziennie.

Tabletki zaleca się spożywać podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.

Nie zaleca się stosować u dzieci. Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią, stosowanie produktu powinny skonsultować z lekarzem. Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25oC.

Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 30 tabl.-tabl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też