Moje konto  ▾

Regu-therm zimne stopy i dłonie x 30 tabl

Producent AFLOFARMPostać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

5 ofert z 5 sklepów internetowych

Apteka Pigułka

★★★★★
84 opinie

Regu-therm zimne stopy i dłonie tabl. x 30

Regu-therm zimne stopy i dłonie tabl. x 30

… czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie. Niacyna - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina C - pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza i przyczynia …

Dostępność sprawdź w sklepie →

15,35

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Pigułka

wapteka.pl

★★★★★
3894 opinie

Regu-therm zimne stopy i dłonie 30 tabletek

Regu-therm zimne stopy i dłonie 30 tabletek

Dostępność sprawdź w sklepie →

17,54

Przejdź do sklepu ▸ wapteka.pl

Apteka Internetowa Gemini

★★★★★
25517 opinii

Regu-therm 30 tabletek

Regu-therm 30 tabletek

… i hesperydyna). Preparat polecany jest osobom odczuwającym dyskomfort związany z uczuciem tzw. „zimnych dłoni i stóp”. Składniki produktu: - przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, - pomagają w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, - zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, - pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu …

✓  Dostępny od ręki

17,89

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa Gemini

Apteka Internetowa OLMED

★★★★☆
1772 opinie

REGU-THERM zimne stopy i dłonie - 30 tabletek

REGU-THERM zimne stopy i dłonie - 30 tabletek

… w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.Właściwości:Składniki suplementu diety Regu-therm uzupełniają codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesparyna). Składniki produktu polecane są dla osób odczuwających dyskomfort związany z uczuciem tzw. "zimnych dłoni i stóp".Sposób użycia:1 tabletka dziennie.Skład:diosmina 300 mg rutozyd 50 mg …

✓  Dostępny od ręki

19,35

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa OLMED

APTEKAWAW.PL

285 opinii

Regu-therm tabl. x 30

Regu-therm, to jedyny w swoim rodzaju preparat dla osób z problemem zimnych stóp i dłoni. Składniki preparatu, uzupełniają dietę w cenne witaminy i frakcje flawonoidowe, które przyczyniają się do prawidłowego...

✓  Dostępny od ręki

21,70

Przejdź do sklepu ▸ APTEKAWAW.PL

Informacje o produkcie

ProducentAFLOFARM
Postaćtabletki

Składniki suplementu diety Regu-therm uzupełniają codzienną dietę w witaminy i frakcje flawonoidowe (diosmina, rutozyd i hesperydyna). Składniki produktu polecane są osobom odczuwającym dyskomfort związany z uczuciem tzw. „zimnych dłoni i stóp”.

Składniki produktu: - przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, - pomagają w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie, - zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych, - pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Skład: 1 tabletka Diosmina 300 mg Rutozyd 50 mg Hesperydyna 50 mg Kofeina 15 mg Żelazo 14 mg (100%)* Niacyna 16 mg ekwiwalentu niacyny (100%)* Witamina C 80 mg (100%)* Witamina K2 (menachinon-7) 75 µg (100%)* *% zalecanego dziennego spożycia Żelazo - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek i hemoglobiny oraz w prawidłowym transporcie tlenu w organizmie. Niacyna - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Witamina C - pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania naczyń krwionośnych oraz pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

Witamina C zwiększa przyswajanie żelaza i przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witamina K - przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Sposób użycia: Dorośli: 1 tabletka dziennie.

Tabletki zaleca się spożywać podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Przeciwwskazania: Uczulenie na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosować u dzieci. Kobiety w ciąży i w okresie karmienia piersią, stosowanie produktu powinny skonsultować z lekarzem.

Przechowywanie: Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w temperaturze poniżej 25oC. Chronić od światła i wilgoci. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. 30 tabl.-tabl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.