Moje konto
  • Ruskorex masc 40g Ruskorex masc 40g

Ruskorex masc 40g

3 oferty z 3 sklepów

Producent MEDAGRO INTERNATIONAL SP. Z O.O. Postać maść WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Apteka Pigułka

★★★★★
99 opinii

Ruskorex maść 40g

Ruskorex maść 40g

… zawiera 10 mg ruskogenin i 10 mg chlorowodorku tetrakainy. 1 czopek (2 g) zawiera 25 mg ruskogenin i 25 mg chlorowodorku tetrakainy.Działanie:Preparat o miejscowym działaniu przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym, uszczelniającym naczynia krwionośne oraz znieczulającym. Za działanie preparatu odpowiadają rusogeniny - naturalne saponiny otrzymywane z kłączy ruszczyka kolczastego oraz za jego …

Dostępność sprawdź w sklepie →

wapteka.pl

★★★★★
7504 opinie

Ruskorex maść 40 g

Ruskorex maść 40 g

Dostępność sprawdź w sklepie →

Ruskorex - Maść - 40g

Ruskorex - Maść - 40g Skład: 1 g maści zawiera 10 mg ruskogenin i 10 mg chlorowodorku tetrakainy. Działanie: Preparat o miejscowym działaniu przeciwzapalnym, przeciwobrzęk

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentMEDAGRO INTERNATIONAL SP. Z O.O.
Postaćmaść

Lek

Podmiot odpowiedziałny:

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.

Wskazania:
Ból i świąd w okolicy odbytu, stany zapalne odbytnicy, zapalenie zakrzepowe guzków krwawniczych, łagodzenie świądu odbytu występującego z innych przyczyn oraz w leczeniu uzupełniającym po operacjach chirurgicznych przetok około odbytniczych i guzków krwawniczych.

Właściwości:
Preparat o miejscowym działaniu przeciwzapalnym, przeciwobrzękowym, uszczelniającym naczynia krwionośne oraz znieczulającym. Za działanie preparatu odpowiadają rusogeniny - naturalne saponiny otrzymywane z kłączy ruszczyka kolczastego oraz za jego właściwości znieczulające - chlorowodorek tetrakainy. Chlorowodorek tetrakainy wykazuje działanie znieczulające po 10 min i utrzymuje się do 2 h, dobrze wchłania się z błon śluzowych, w około 76% wiąże się z białkami krwi, jest metabolizowany w wątrobie do kwasu paraaminobenzoesowego i wydalany głównie w postaci metabolitów przez nerki.

Sposób użycia:
Maść zewnętrznie. 2-3 razy dziennie smarować okolice odbytu. Jednorazowa kuracja nie powinna przekraczać 2 tygodni. Preparat przeznaczony jest dla dorosłych. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.

Skład:
1 g maści zawiera: 10 mg Ruskogenin i 10 mg Chlorowodorku; substancje pomocnicze: Makogol 4000, Glikol Propylenowy, Alkohol Cetylowy, Polisorbat 80, Metylu Parahydroksybenzoesan, Etylu Parahydroksybenzoesan, Propylu Parahydroksybenzoesan, Zapach Eternance 0398440, Woda Oczyszczona.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też