Moje konto  ▾

Tabcin Trend kaps.x 12

Producent BayerPostać kapsułki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

14 ofert z 14 sklepów internetowych

lekosfera.pl

brak opinii

Tabcin Trend, kapsułki miękkie, 12 szt.

Tabcin Trend, kapsułki miękkie, 12 szt.

Tabcin Trend to preparat złożony o skojarzonym działaniu składników przeciw objawom grypy i przeziębienia.

Dostępność sprawdź w sklepie →

16,76

Przejdź do sklepu ▸ lekosfera.pl

Świat leku

★★★★☆
82 opinie

Tabcin Trend, 12 kapsułek

Tabcin Trend, 12 kapsułek

Lek przeciw objawom grypy i przeziębienia.

✓  Dostępny od ręki

20,63

Przejdź do sklepu ▸ Świat leku

Apteka Pigułka

★★★★★
84 opinie

Tabcin Trend kaps.elast. 12 kaps.

Tabcin Trend kaps.elast. 12 kaps.

12 kaps.-kaps.elast.

Dostępność sprawdź w sklepie →

18,57

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Pigułka

ElixirZdrowia.pl

★★★★★
947 opinii

Tabcin Trend 12 kapsułek

Tabcin Trend 12 kapsułek

… piersią.Działanie:Preparat złożony o skojarzonym działaniu składnikow.Chlorfenyramina (substancja przeciwhistaminowa) łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie) w przebiegu przeziębienia i grypy. Pseudoefedryna (substancja zwężająca naczynia krwionośne) zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa w przebiegu przeziębienia, a tym samym ułatwia swobodne oddychanie. Paracetamol, o działaniu …

Dostępność sprawdź w sklepie →

20,66

Przejdź do sklepu ▸ ElixirZdrowia.pl

ALLECCO.PL

★★★★★
7702 opinie

Tabcin Trend 12 kaps.

Tabcin Trend 12 kaps.

… substancja zwężająca naczynia krwionośne, zmniejsza obrzęk błony sluzowej nosa i zatok w przebiegu kataru i grypy, a tym samym ułatwia swobodne oddychanie. Paracetamol, substancja o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym łagodzi bóle towarzyszące infekcji. np. ból głowy, gardła oraz ogólne dolegliwości towarzyszące grypie i przeziebieniu.Działania niepożądaneDzieci do …

Dostępność sprawdź w sklepie →

21,84

Przejdź do sklepu ▸ ALLECCO.PL

wapteka.pl

★★★★★
3786 opinii

Tabcin Trend 12 kapsułek

Tabcin Trend 12 kapsułek

Dostępność sprawdź w sklepie →

15,20

Przejdź do sklepu ▸ wapteka.pl

Apteka Internetowa Gemini

★★★★★
24098 opinii

Tabcin Trend 12 kapsułek

Tabcin Trend 12 kapsułek

… przeciwgorączkowe, przeciwhistaminowe, zmniejszające obrzęk błony śluzowej nosa i zatok. Przeciwwskazania: dzieci do 15 roku życia, nadwrażliwość na składniki leku, u pacjentów z chorobami układu oddechowego, z jaskrą, przerostem prostaty, chorobami serca, nadciśnieniem, cukrzycą i nadczynnością tarczycy, z ciężką niewydolnością wątroby i nerek, u pacjentów z wrodzonym niedoborem …

✓  Dostępny od ręki

13,59

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa Gemini

aptekagalen.pl

brak opinii

TABCIN TREND 12kaps

TABCIN TREND 12kaps

w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy

✓  Dostępny od ręki

13,82

Przejdź do sklepu ▸ aptekagalen.pl

Apteka Internetowa OLMED

★★★★☆
1678 opinii

TABCIN TREND - 12 kapsułek

TABCIN TREND - 12 kapsułek

… Sposób użycia:Dorośli i młodzież (od 15 roku życia): Połknąć dwie kapsułki popijając niewielką ilością wody. Powyższą dawkę można przyjmować co 4 godziny, jednak nie częściej niż 3 razy na dobę. Przeciwskazania:Preparatu nie należy stosować: u dzieci do 15 roku życia; u pacjentów nadwrażliwych na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; u pacjentów …

✓  Dostępny od ręki

13,90

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Internetowa OLMED

Tanie-Leczenie.pl

★★★★★
15397 opinii

TABCIN TREND 12 kapsułek

TABCIN TREND 12 kapsułek

Dostępność sprawdź w sklepie →

16,25

Przejdź do sklepu ▸ Tanie-Leczenie.pl

APTEKAWAW.PL

285 opinii

Tabcin Trend kaps.x 12

Tabcin Trend kaps.x 12

Tabcin Trend stosuje się w łagodzeniu objawów przeziębienia i grypy przebiegających z katarem, obrzękiem błony śluzowej nosa i zatok, bólem głowy, uczuciem ogólnego rozbicia, kichaniem, gorączką, drapaniem w gardle i bólem gardła.

✓  Dostępny od ręki

17,20

Przejdź do sklepu ▸ APTEKAWAW.PL

aptekajakmarzenie

★★★★☆
5878 opinii

Tabcin Trend 12 kapsułek Kurier już od 0 PLN odbiór osobisty: GRATIS!

Tabcin Trend 12 kapsułek Kurier już od 0 PLN odbiór osobisty: GRATIS!

Działanie: Preparat złożony o skojarzonym działaniu składników. Chlorfenyramina, substancja przeciwhistaminowa, łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie) w przebiegu przeziębienia i grypy. Pseudoefedryna, substancja zwężająca naczynia kr

✓  Dostępny od ręki

17,40

Przejdź do sklepu ▸ aptekajakmarzenie

Apteka Słonik

★★★★★
17181 opinii

Tabcin Trend - pseudoefedryna + paracetamol + chlorfenyramina 12kaps

Tabcin Trend - pseudoefedryna + paracetamol + chlorfenyramina 12kaps

Tabletki 12 szt

✓  Dostępny od ręki

20,46

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Słonik

Apteka Zdro-Vita

5 opinii

Tabcin Trend 12 Kapsułek

Tabcin Trend 12 Kapsułek

… niepożądaneZaburzenia układu nerwowego: senność, suchość w jamie ustnej, pobudliwość, niepokój, zawroty głowy, bezsenność, strach, drżenia, halucynacje, napady padaczki.Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: problemy z oddychaniem; u pacjentów z nadwrażliwością na leki przeciwbólowe i przeciwreumatyczne może czasami dochodzić do nasilenia się objawów …

Dostępność sprawdź w sklepie →

23,05

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Zdro-Vita

Informacje o produkcie

ProducentBayer
Postaćkapsułki

Postać: KAPSUŁKI Nazwa międzynarodowa: Paracetamolum Producent: BAYER Opakowanie: 12 kapsułek Skład: - 1 kapsułka miękka zawiera: Chlorfenyraminy maleinian (Chlorpheniramini maleas) - 2 mg - Pseudoefedryny chlorowodorek (Pseudoephedrini hydrochloridum) - 30 mg - Paracetamol (Paracetamolum) - 250 mg Działanie: Preparat złożony o skojarzonym działaniu składników.

Chlorfenyramina, substancja przeciwhistaminowa, łagodzi objawy nieżytu nosa (katar i kichanie) w przebiegu grypy i przeziębienia. Pseudoefedryna, substancja zwężająca naczynia krwionośne, zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa i zatok powstający w przebiegu kataru lub grypy, a tym samym ułatwia swobodne oddychanie.

Paracetamol, substancja o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, łagodzi bóle towarzyszące infekcji, np. ból głowy, gardła, oraz ogólne dolegliwości towarzyszące grypie i przeziębieniu.

Wskazania: Łagodzenie objawów grypy i przeziębienia przebiegających z gorączką, katarem, bólem gardła i drapaniem w gardle, kichaniem, bólem głowy, obrzękiem błony śluzowej nosa i zatok oraz uczuciem ogólnego rozbicia.

Przeciwwskazania: Preparatu nie należy stosować: - u dzieci do 15 roku życia; - u pacjentów nadwrażliwych na substancje czynne lub na którąkolwiek substancję pomocniczą; - u pacjentów z chorobami układu oddechowego, takimi jak chroniczne zapalenie oskrzeli czy rozedma; - u pacjentów z jaskrą, przerostem prostaty, chorobami serca, nadciśnieniem, cukrzycą i nadczynnością tarczycy; - u pacjentów przyjmujących leki przeciwdepresyjne z grupy inhibitorów monoaminooksydazy (IMAO) i przez dwa tygodnie po ich odstawieniu oraz u pacjentów leczonych AZT (zydowudyna) - u pacjentów z wrodzonym niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej; (ryzyko wystąpienia anemii hemolitycznej); - u pacjentów z ciężką niewydolnością wątroby i nerek.

Dawkowanie: Dorośli i młodzież (od 15 roku życia): Połknąć dwie kapsułki popijając niewielką ilością wody. Powyższą dawkę można przyjmować co 4 godziny, jednak nie częściej niż 3 razy na dobę.

Działania niepożądane: - Zaburzenia układu nerwowego: senność, suchość w jamie ustnej, pobudliwość, niepokój, zawroty głowy, bezsenność, strach, drżenia, halucynacje, napady padaczki. - Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia: problemy z oddychaniem; u pacjentów z nadwrażliwością na leki przeciwbólowe i przeciwreumatyczne może czasami dochodzić do nasilenia się objawów astmy ("astma analgetyczna"). - Zaburzenia żołądka i jelit: nudności, wymioty. - Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej: rumień, bardzo rzadko reakcje alergiczne z zapalnymi zmianami skórnymi. - Zaburzenia krwi i układu chłonnego: zaburzeniach w składzie krwi, takie jak: agranulocytoza, trombocytopenia, pancytopenia leukopenia oraz anemia aplastyczna. - Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania: bóle głowy. - Zaburzenia serca: odruchowe spowolnienie czynności serca (bradykardia) nadciśnienie, tachykardia, kołatanie serca. - Zaburzenia nerek i dróg moczowych: trudności z oddawaniem moczu, uszkodzenie nerek. - Zaburzenia układu immunologicznego: rzadko opisywano reakcje nadwrażliwości (obrzęk Quinck'ego, zespół zaburzeń oddechowych, zwiększona potliwość, nudności, spadek ciśnienia tętniczego lub wstrząs). - Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych: uszkodzenie wątroby, ciężkie uszkodzenie wątroby w przypadku przedawkowania.

Interakcje: Opóźnione opróżnianie żołądka, np. po zastosowaniu propanteliny, może prowadzić do spowolnienia wchłaniania paracetamolu i w związku z tym do opóźnienia wystąpienia efektu terapeutycznego.

Przyspieszone opróżnianie żołądka, np. po zażyciu metoklopramidu, prowadzi do szybszego wchłaniania leku. Jednoczesne stosowanie Tabcin Trend i leków indukujących enzymy mikrosomalne wątroby, np. niektórych leków nasennych i przeciwpadaczkowych (glutetimid, fenobarbital, fenytoina, karbamazepina i inne) lub rifampicyny może prowadzić do uszkodzenia wątroby, nawet po dawkach paracetamolu uznawanych za bezpieczne.

Ostrzeżenie to dotyczy także osób nadużywających alkoholu. Inhibitory monoaminooksydazy (IMAO) mogą potęgować działanie chlorfenyraminy i pseudoefedryny. Znaczenie kliniczne interakcji pomiędzy paracetamolem a warfaryną i pochodnymi kumaryny nie zostały dotychczas poznane.

Dlatego też pacjenci przyjmujący doustne środki przeciwzakrzepowe nie powinni stosować paracetamolu przez dłuższy czas. Tabcin Trend może nasilać działanie następujących leków: Jednoczesne zastosowanie chloramfenikolu może wydłużyć jego okres półtrwania.

Jednoczesne stosowanie paracetamolu i AZT (zydowudyny) może powodować zmniejszenie ilości białych krwinek krwi (neutropenia).

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.