Oferty 1-9 ułożone według:
Efarm244.65/5251 opinii
Theraflu ExtraGRIP  6 saszetek

Theraflu ExtraGRIP 6 saszetek

Dostępność sprawdź w sklepie

11,90 zł

+ dostawa od 10 zł
  • 15 zł Przesyłka pocztowa
  • 17 zł Przesyłka priorytetowa
  • 23 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
  • 10 zł Przesyłka pocztowa
  • 12 zł Przesyłka priorytetowa
  • 14,90 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
  • 10 zł Przesyłka pocztowa
  • 12 zł Przesyłka priorytetowa
  • 14,90 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Efarm24

Informacje o produkcie

THERAFLU EXTRAGRIP 6 saszetek

Wskazania: Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i

Dane techniczne

Parametry
Postać roztwór

Opisy produktu THERAFLU EXTRAGRIP 6 saszetek udostępniane przez sprzedawców

Apteka Zdro-Vita: Opis Theraflu ExtraGrip x 6 saszetek

Opakowanie: 6 SASZETEK Skład:substancje czynne:- paracetamol 650 mg- chlorowodorek fenylefryny 10 mg- maleinian feniraminy 20 mgDziałanie:Lek wieloskładnikowy. Zawiera jako substancje czynne: chlorowodorek fenylefryny zmniejszający przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, paracetamol działający przeciwbólowo i przeciwgorączkowo oraz maleninan feniraminy - substancję antyhistaminową zmniejszającą produkcję śluzowej wydzieliny w nosie.Theraflu ExtraGRIP po rozpuszczeniu w wodzie tworzy gorący, aromatyczny napój.Wskazania:Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno - stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody.

Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju.Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek. Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe należy zwrócić się do lekarza.

Należy skontaktować się z lekarzem, jeżeli: objawy chorobowe nie ustąpią w ciągu 5 dni, kaszel utrzymuje się dłużej niż 5 dni, pojawi się wysypka, gorączka lub uporczywy ból głowy; ból gardła z gorączką, bólem głowy, wysypką, nudnościami lub wymiotami utrzymuje się dłużej niż 2 dni.Przeciwwskazania:Nie należy stosować leku Theraflu ExtraGRIP w przypadku:- nadwrażliwości (alergii) na którykolwiek ze składników leku- aktualnego stosowania (lub stosowania w ciągu ostatnich dwóch tygodni) inhibitorów MAO u dzieci poniżej 12 lat- stosowania innych produktów leczniczych zawierających paracetamol ze względu na ryzyko przedawkowania- współistniejących schorzeń płuc (w tym astmy) wrodzonego niedoboru dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej (G-6-P)Przed zastosowaniem leku Theraflu ExtraGRIP należy skonsultować się z lekarzem w przypadku:- chorób serca, wysokiego ciśnienia krwi, chorób tarczycy, cukrzycy i jaskry, chorób nerek i wątroby, padaczki, schorzeń dróg moczowych, czynnej choroby wrzodowej- lek zawiera paracetamol, który stosowany w wysokich dawkach lub przez zbyt długi czas, powodować może uszkodzenia wątroby- fenylefryna powodować może fałszywie pozytywne wyniki testów dopingowych (informacja szczególnie istotna dla osób uprawiających sport wyczynowo)- osoby stosujące lek Theraflu ExtraGRIP nie powinny pić napojów alkoholowych, gdyż paracetmol w połączeniu z alkoholem etylowym może powodować uszkodzenia wątroby- ze względu na naczyniozwężajace działanie fenylefryny lek należy stosować ostrożnie u pacjentów powyżej 70 lat ze schorzeniami układu krwionośnego- lek zawiera 12 g sacharozy, co należy wziąć pod uwagę u pacjentów z cukrzycą .

Jeśli u pacjenta stwierdzono nietolerancję niektórych cukrów to przed przyjęciem leku powinien się on skontaktować z lekarzem.Interakcje:Leku nie należy stosować z innymi lekami o działaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym.Uwagi:Ciąża:Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.Karmienie piersią:Przed zastosowaniem leku należy poradzić się lekarza.Stosowanie leku Theraflu ExtraGRIP u dzieci:Leku Theraflu ExtraGRIP nie należy stosować u dzieci do 12 lat.Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn:Lek może powodować senność.

Podczas stosowania preparatu Theraflu ExtraGRIP nie należy prowadzić pojazdów i obsługiwać urządzeń mechanicznych. Uczucie senności może nasilać się u osób stosujących lek i przyjmujących leki nasenne lub pijących napoje alkoholowe.

lekosfera.pl: Opis Theraflu ExtraGRIP, saszetki, 6 szt

Theraflu ExtraGRIP jest lekiem złożonym. Zawiera: paracetamol, chlorowodorek fenylefryny i maleinian feniraminy, które zwalczają objawy przeziębienia i grypy.

Efarm24: Opis Theraflu ExtraGRIP 6 saszetek

Theraflu ExtraGRIP 6 saszetekTheraflu ExtraGRIP 6 saszetekEliminuje najbardziej uciążliwe objawy grypy i przeziębienia.Leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno – stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie.SkładParacetamol 650 mg + chlorowodorek fenylefryny 10 mg + maleinian feniraminy 20 mg.

Proszek do sporządzania roztworu doustnego.PrzeciwwskazaniaW następujących przypadkach stosowanie preparatu jest niewskazane:nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatuciężkie schorzenia układu krwionośnego, wątroby, nereknadciśnienie tętniczegruczolak gruczołu krokowego z tendencją do zalegania moczuniedrożność szyi pęcherza moczowegoniedrożność odźwiernika dwunastnicyczynna choroba wrzodowacukrzyca, choroby płuc (w tym astma)jaskra z wąskim kątem przesączaniawrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosfatazy fosforanowejpadaczkastosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni po ich odstawieniuPreparatu nie należy stosować w okresie ciąży i karmienia piersią oraz u dzieci poniżej 12 lat!DawkowanieDorośli i dzieci powyżej 12 roku życiaZawartość 1 saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody.

Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego, dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek. Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania, preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.

W przypadku wrażenia, że działanie leku jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza.Skontaktuj się z lekarzem jeżeli: objawy chorobowe nie ustępują w ciągu 5 dni, kaszel utrzymuje się dłużej niż 5 dni, pojawi się wysypka, gorączka lub uporczywy ból głowy; ból gardła z gorączką, bólem głowy i wysypką, nudnościami lub wymiotami utrzymują się dłużej niż 2 dni.

APTEKAWAW.PL: Opis Theraflu ExtraGrip sasz.x 6

Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienie, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa.

Apteka Internetowa GALEN aptekagalen.pl: Opis Theraflu Extra Grip 6sasz

( podobny opis w ElixirZdrowia.pl )

objawy grypy i przeziębienia, takie jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno - stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa, kichanie

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie