Moje konto
  • Tonimer Żel nawilżająco - łagodzący do nosa Tonimer Żel nawilżająco - łagodzący do nosa

Tonimer Żel nawilżająco - łagodzący do nosa

6 ofert z 6 sklepów

Producent INST.GANASSINI Postać żel WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
39287 opinii

Tonimer Żel nawilżająco - łagodzący do nosa 20 ml

Tonimer Żel nawilżająco - łagodzący do nosa 20 ml

Żel do nosa o długotrwałym działaniu nawilżającym i łagodzącym. Przywraca wysuszonym śluzówkom ich prawidłowe, fizjologiczne funkcje. Likwiduje uczucie suchości i pieczenia. Zmniejsza przekrwienie błony śluzowej nosa. Pozwala ograniczyć stosowanie leków obkurczających naczynia krwionośne.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Tonimer żel nawilżajaco-łagodzacy do nosa 20ml

wskazany podczas obrzęku błony śluzowej nosa

Dostępny od ręki  ✓

Tonimer Żel nawilż-łagodz.do nosa 20 ml

… TONIMER ŻEL nawilża i regeneruje śluzówkę nosa. TONIMER ŻEL pozwala ograniczyć stosowanie preparatów do nosa obkurczających naczynia krwionośne (przy dłuższym używania preparaty te mogą prowadzić do uszkodzeń błony śluzowej nosa).Zastosowanie:Preparat, ze względu na brak przeciwwskazań do długotrwałego stosowania, jest szczególnie pomocny w leczeniu przewlekłych i nawracających …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Informacje o produkcie

ProducentINST.GANASSINI
Postaćżel

Dzięki połączonym właściwościom leczniczym aktywnych składników: wyciągów z czerwonych i brunatnych alg, pantenolu, kwasu hialuronowego, witaminy E i F TONIMER ŻEL przywraca wysuszonym śluzówkom ich prawidłowe funkcje fizjologiczne. Zawarty w preparacie pantenol działa łagodząco, zmniejsza przekrwienie obrzękniętych błon śluzowych nosa. Dzięki niemu nos jest lepiej udrożniony. Wyciąg z alg oraz kwas hialuronowy i witamina E sprawiają, że TONIMER ŻEL nawilża i regeneruje śluzówkę nosa. TONIMER ŻEL pozwala ograniczyć stosowanie preparatów do nosa obkurczających naczynia krwionośne (przy dłuższym używania preparaty te mogą prowadzić do uszkodzeń błony śluzowej nosa).Zastosowanie:

Preparat, ze względu na brak przeciwwskazań do długotrwałego stosowania, jest szczególnie pomocny w leczeniu przewlekłych i nawracających nieżytów nosa, którym towarzyszą strupy i krwotoki z nosa.TONIMER ŻEL nawilżajaco-łagodzący należy stosować w przypadku występowania obrzęku błony śluzowej oraz suchości i pieczenia w nosie wywołanych: infekcyjnym lub alergicznym nieżytem nosa (katarem),stosowaniem leków uszkadzających nabłonek, centralnym ogrzewaniem,klimatyzacją, bardzo wysoką lub niską temperatura otoczenia, dymem pierosowym, znieczyszczeniem powietrza.Przyjmowanie:

Kilka razy dziennie wprowadzać żel do nosa.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też