Moje konto
  • Uzarin żel 75 ml Uzarin żel 75 ml

Uzarin żel 75 ml

4 oferty z 4 sklepów

Producent NES PHARMA Postać żel WIĘCEJ INFORMACJI ↓

UZARIN żel 75ml

… i ściągające, dające szybkie odczucie ulgi. Uzarin wspomaga regenerację skóry i najszybszy powrót do stanu przed urazem.StosowanieWcierać lub delikatnie wmasować kilka razy dziennie w ilości zależnej od rozmiaru i miejsca urazu. Preparat rozprowadzić i delikatnie rozsmarować.WskazaniaTępe urazy mięśni, ścięgien i stawów. Krwiaki i wybroczyny, opuchnięcia.Ukąszenia owadów.PrzeciwwskazaniaNie …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Apteka Pigułka

★★★★★
99 opinii

UZARIN Żel n/urazy,siniaki,opuchliznę 75ml

UZARIN Żel n/urazy,siniaki,opuchliznę 75ml

75 ml-Uzarin ma za­stosowanie w łagodzeniu ob­jawów stłuczeń i urazów. Do­skonały do domowej pielęgnacji kontuzji sportowych, nadwyrężenia mięśni po dużym wysiłku fizycznym, łagodzenia objawów skręceń i zwichnięć. Preparat łagodzi również skutki użądlenia przez pszczoły i komary.

Dostępność sprawdź w sklepie →

UZARIN Żel n/urazy,siniaki,opuchliznę 75ml

… Preparat łagodzi rów­nież skutki użądlenia przez psz­czoły i komary. Działanie: Preparat kojąco – pielęgnujący na skórę wraż­liwą, szczegól­nie na miej­sca po urazach rów­nież z opuchlizną, siniakami i krwawymi wy­broczynami. Preparat ma wła­ściwo­ści an­tybak­teryjne, kojące, daje szyb­kie od­czucie ulgi. Unikatowa for­muła uzyskana z po­łączenia octanowinianu …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentNES PHARMA
Postaćżel
  • Opis towaru: Uzarin ma zastosowanie w łagodzeniu objawów stłuczeń i urazów. Doskonały do domowej pielęgnacji kontuzji sportowych, nadwyrężenia mięśni po dużym wysiłku fizycznym, łagodzenia objawów skręceń i zwichnięć. Preparat łagodzi również skutki użądlenia przez pszczoły i komary. Działanie: Preparat kojąco-pielęgnujący na skórę wrażliwą, szczególnie na miejsca po urazach również z opuchlizną, siniakami i krwawymi wybroczynami. Preparat ma właściwości antybakteryjne, kojące, daje szybkie odczucie ulgi. Unikatowa formuła uzyskana z połączenia octanowinianu glinu z wyciągami z na­gietka lekarskiego i arniki górskiej wywiera kompleksowe działanie na miejsca zmienione po urazie, wspomagając regenerację skóry i najszybszy powrót do stanu przed urazem.
  • Skład: 1 g: Octanowinian Glinowy 10 mg, wyciąg z Nagietka Lekarskiego 10 mg, wyciąg z Arniki Górskiej 10 mg i substancje pomocnicze.
  • Działanie: Preparat kojąco-pielęgnujący na skórę wrażliwą szczególnie na miejsca po urazach wrażliwe i opuchnięte, również z siniakami i krwawymi wybroczynami. Substancje czynne preparatu mają właściwości antybakteryjne, kojące i ściągające, dają szybkie odczucie ulgi. Połączenie octanowinianu glinu z wyciągami z nagietka lekarskiego i arniki górskiej wywiera kompleksowe działanie na miejsca zmienione po urazie, wspomagając regenerację skóry i szybszy powrót do stanu sprzed urazu.
  • Wskazania: Żel pielęgnująco-kojący na miejsca po urazach: sińce obrzęki, obolałe miejsca.
  • Dawkowanie: Wcierać lub delikatnie wmasować kilka razy dziennie w czystą skórę w ilości zależnej od rozmiaru i miejsca urazu (najczęściej pasek żelu około 3-4 cm długości). Żel rozprowadzić i delikatnie rozsmarować. W przypadku obrzęków i naciągnięć nałożyć grubą warstwę żelu i pozostawić do wyschnięcia.
  • Przeciwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też