Manu

ZUMA kaps. * 30

Cechy produktu

  • Producent S-LAB 
  • Postać kapsułki 

Opis

Zmęczone oczy to niemalże dolegliwość cywilizacyjna. Godziny spędzane przed monitorem komputera czy ekranem telewizora skutecznie osłabiają nasz narząd wzroku i doprowadzić mogą do zapalenia spojówek, przewlekłych zakażeń wirusowych lub zespołu suchego oka.

Niestety, aktywność zawodowa wielu z nas nie pozwala na ograniczenie godzin spędzanych przed komputerem, możemy jednak odciążyć nasze oczy tak, by jak najmniej cierpiały podczas ośmiogodzinnego dnia pracy.

Bardzo pomocne okazać się mogą proste ćwiczenia, rozluźniające narząd wzroku, np. poruszanie gałkami ocznymi w prawo i w lewo, patrzenie na daleko położone obiekty, najlepiej za oknem, szybkie mruganie, a nawet kilkusekundowe zamknięcie powiek.

Nie bez znaczenia pozostaje też odpowiednie oświetlenie, a także warunki, panujące w miejscu pracy. Dla tych jednak, którzy mimo wszystko zmagają się z dolegliwościami narządu wzroku, istnieje wiele preparatów, przynoszących ulgę zaczerwienionym bądź suchym oczom.

Jednym z nich są Kapsułki ZUMA, wprowadzone na polski rynek przez firmę o tej samej nazwie. Zuma Kapsułki zawierają w swym składzie kwasy Omega-3, luteinę oraz wyciąg z płatków aksamitka i borówki bagiennej, poprawiające kondycje oczu, działające przeciwzapalnie oraz łagodząco.

Obecność witamin E, C, kwasu foliowego, cynku, miedzi i magnezu zapewni ciągłość procesów regeneracyjnych, a zawartość zeaksantyny chroni przed chorobami plamki żółtej. Preparat dostępny jest bez recepty w łatwych do połknięcia kapsułkach.

Nie należy przekraczać zalecanego dawkowania, tj. jednej kapsułki dziennie (najlepiej z posiłkiem). Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu jest uczulenie na któryś z jego składników, a także ciąża i okres karmienia piersią.

Opakowanie: 30 kapsułek,

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie