Oferty 1-7 ułożone według:

Informacje o produkcie

Żuravit Complex x 60 kaps.

Opis Suplement diety w postaci wygodnych kapsułek o kompleksowym składzie, który korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. Skład 1 kaps. zawiera: 1,15 mg skoncentrowanego ekstraktu z żurawiny wielkoowocowej CYSTICRAN 40 (4800:1), co odpowiada 5520 mg owocu żurawiny, 100 mg ekstraktu z liścia pokrzywy (20:1), co odpowiada 2000 mg liścia pokrzywy, 72 mg ekstraktu z ziela skrzypu (10:1), co odpowiada 720 mg ziela skrzypu. Dawkowanie 1 kaps. raz dziennie. Działanie Składniki zawarte w preparacie wspomagają funkcje wydalnicze układu moczowego i nerek przyczyniając się tym samym do prawidłowego funkcjonowania dróg moczowych.

Dane techniczne

Parametry
Postać kapsułki

Opisy produktu Żuravit Complex x 60 kaps. udostępniane przez sprzedawców

Apteka Internetowa Gemini: Opis Żuravit Complex 60 kapsułek

Żuravit Complex to naturalny suplement diety w postaci kapsułek, który wspomaga funkcjonowanie układu moczowego, dzięki temu że uniemożliwia chorobotwórczym bakteriom przyleganie do ścian dróg moczowych. Sposób użycia: 1 kapsułka raz dziennie.

Apteka Internetowa OLMED: Opis ŻURAVIT Complex - 60 kapsułek

Suplement dietyPodmiot odpowiedzialny:Herbapol LublinWskazania:żUravit Complex to suplement diety w formie wygodnych kapsułek o kompleksowym składzie, który korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.Właściwości: żUravit Complex oprócz wysoko skoncentrowanego ekstraktu z żurawiny wielkoowocowej (4800:1) CYSTICRAN?40 standaryzowanego na zawartość proantocyjanidyn (PAC) zawiera także ekstrakty z liścia pokrzywy i ziela skrzypu, które wspomagają funkcje wydalnicze układu moczowego i nerek przyczyniając się tym samym do prawidłowego funkcjonowania dróg moczowyc Sposób użycia:1 kapsułka raz dziennieSkład:1 kapsułka zawiera:1,15 mg skoncentrowanego ekstraktu z żurawiny wielkoowocowej CYSTICRAN?40 (4800:1), co odpowiada 5520 mg owocu żurawiny, 100 mg ekstraktu z liścia pokrzywy (20:1), co odpowiada 2000 mg liścia pokrzywy, 72 mg ekstraktu z ziela skrzypu (10:1), co odpowiada 720 mg ziela skrzypu.

Świat leku: Opis Żuravit Complex

żUravit Complex to suplement diety w formie wygodnych kapsułek o kompleksowym składzie, który korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych. żUravit Complex oprócz wysoko skoncentrowanego ekstraktu z żurawiny wielkoowocowej (4800:1) CYSTICRAN®40 standaryzowanego na zawartość proantocyjanidyn (PAC) zawiera także ekstrakty z liścia pokrzywy i ziela skrzypu, które wspomagają funkcje wydalnicze układu moczowego i nerek przyczyniając się tym samym do prawidłowego funkcjonowania dróg moczowych.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie