Menu

Anatomia zwierząt do kolorowania. Narządy wewnętrzne i gruczoły dokrewne (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366067486 
  • Oprawa miękka 
  • Autor H. Purzyc 
  • Wydawnictwo Edra Urban & Partner 
  • Ilość stron 416 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Podręcznik Anatomia zwierząt do kolorowania. Aparat ruchu to nowoczesne oraz przyjazne opracowanie asygnowane dla studentów medycyny weterynaryjnej. Składa się na niego pięć rozdziałów. Pierwszy posiada wiadomości ogólne, natomiast kolejne – ujętą topograficznie anatomię szczegółową aparatu ruchu (kościec, połączenia, mięśnie) wraz z jego unerwieniem i unaczynieniem.

Dużą zaletą tego podręcznika jest styl, w jakim został napisany, oraz odpowiadające treści rysunki, które można samemu pokolorować. Usprawnia to zrozumienie i przyswojenie skomplikowanych zagadnień. Schematy, a także tabele w nim zawarte pozostały przedstawione w sposób czytelny i klarowny, co pozwala prosto opanować materiał. Zamieszczone opisy preparatów na końcach poszczególnych rozdziałów, niezrównane dotychczas w innych opracowaniach ‒ wypełniają istniejącą lukę.

Podręcznik ten został napisany poprzez nauczyciela akademickiego i uwzględnia aktualne wymogi programowe oraz obowiązującą nomenklaturę anatomiczną w języku polskim i łacińskim.

Jeśli jesteś studentem weterynarii i chcesz szybko, łatwo, efektywnie i bez frustracji przyswoić wiedzę z zakresu aparatu ruchu zwierząt – ten podręcznik jest asygnowany dla Ciebie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.