Menu

Antek z opracowaniem (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373272668 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Bolesław Prus 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 40 
  • Rok wydania 2001 

OpisWydanie Antka kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu odnajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyodrębnionie zagadnień, które najczęściej pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę i w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera wyjątkowo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające prędkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę i obszerne charakterystyki bohaterów.

Utwór Bolesława Prusa przedstawia realia polskiej wsi w II połowie XIX wieku. Bohater tytułowy - Antek - to przykład dziecka nad wyraz utalentowanego, wyrastającego ponad zacofaną społeczność, w której przyszło mu żyć.

Prus oszczędnie pokazuje kilkanaście lat z życia chłopca, w profesjonalny sposób prezentując zmarnowany talent, który nigdy nie miał szans się rozwinąć. Nieprzystępna sytuacja ówczesnych wiejskich dzieci jest nieocenioną lekcją historii.

Polecamy!Autorzy: Bolesław Prus
EAN: 9788373272668
Format: 145 x 205 mm
liczba stron: 40
ISBN: 978-83-7327-266-8
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.