Menu

Historia żółtej ciżemki (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373272033 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Domańska Antonina 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 176 
  • Rok wydania 2009 

OpisWydanie Historii żółtej ciżemki kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu odszukasz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyodrębnionie zagadnień, które przeważnie pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Posiada nad wyraz szczegółowe streszczenie, a także drugie skrócone, usprawniające prędkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie posiada plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę i duże charakterystyki bohaterów.

Wawrzuś to mieszkający na wsi niewiele znaczący chłopiec z ogromnym talentem - potrafi rzeźbić w drewnie spektakularne figurki. Nie jest to jednak zdolność uwielbiana przez jego rodzinę, więc po kolejnej kłótni chłopiec ucieka z domu i na skutek kilku szczęśliwych zbiegów okoliczności trafia do Krakowa, pod skrzydła znacznego mistrza rzeźbiarskiego Wita Stwosza.

Jak dalej potoczą się jego losy i czy będzie mógł rozwinąć swój talent? Przeczytajcie o tym w spektakularnej powieści Antoniny Domańskiej, która jak nikt inny potrafi przedstawić rzeczywistość średniowiecznego Krakowa.Autorzy: Antonina Domańska
EAN: 9788373272033
Format: 145 x 205 mm
liczba stron: 176
ISBN: 978-83-7327-203-3
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.