Menu

Kordian (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373277410 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Juliusz Słowacki 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 128 
  • Rok wydania 2008 

OpisWydanie Kordiana kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu odnajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyróznionie zagadnień, które głównie pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Gromadzi szczególnie szczegółowe streszczenie, a także drugie skrócone, usprawniające prędkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę i pokaźne charakterystyki bohaterów.

Polska pod jarzmem cara - zbrodniarza. Patrioci planują na niego zamach. Jeden z nich, zagadkowy młodzieniec w masce, podejmuje się zabić znienawidzonego tyrana. Wpisuje się tym samym w krąg działań, które zaplanował szatan u progu kolejnego stulecia. Czy mu się powiedzie? Czy ma na tyle odwagi, żeby działać na rzecz własnego, zniewolonego i upokorzonego narodu? A może Kordian, bo o nim tu mowa, jest zbyt słaby?Autorzy: Juliusz Słowacki
EAN: 9788373277410
Format: 150 x 210 mm
liczba stron: 128
ISBN: 978-83-7327-741-0
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.