Menu

Krzyżacy. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach! (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 8373271821 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Henryk Sienkiewicz 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 589 
  • Rok wydania 2012 

OpisWydanie Krzyżaków kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu wynajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście”, czyli wyszczególnionie zagadnień, które na ogół pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Gromadzi wyjątkowo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające prędkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie gromadzi plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz obfite charakterystyki bohaterów.

W tynieckiej gospodzie „Pod Lutym Turem” dwaj rycerze z Bogdańca, Maćko i jego synowiec, młodziutki Zbyszko, spotykają się z dworem księżnej Anny Danuty. Zbyszko od pierwszego wejrzenia zakochuje się w jednej z dwórek księżnej, Danusi. Nie spodziewa się, jak szczególnie dziewczyna zostanie skrzywdzona poprzez Krzyżaków, jeszcze nie wie, iż w obszernej wojnie z Zakonem, która wkrótce się rozegra on, Zbyszko, weźmie udział również z osobistych powodów.

recenzje

W tle autentycznych wydarzeń historycznych autor osadził dużo ciekawych wątków, intryg, akcji, kolorowych opisów oraz fikcyjnych chociaż wyjątkowo wyrazistych bohaterów, skupiając uwagę czytelnika na ich niejednokrotnie jakże tragicznych losach (...) Wydanie książki, jakie proponuje czytelnikom wydawnictwo Greg, wzbogacone jest ponadto o opracowanie i streszczenie z myślą o wszelkich uczniach. Ta część pomoże im w pracy nad tekstem i utrwaleniu treści. Lektura jest mocno wydana, a przy tym niedroga, co bez dwóch zdań jest zachętą do tego, aby wzbogacić biblioteczkę o tak fantastyczny tytuł.

http://testowanieartdzieciece.blogspot.com

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.