Menu

Łagodna Lektura z opracowaniem

Cechy produktu

  • ISBN 9788375172263 
  • Autor Dostojewski Fiodor 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2011 

OpisWydanie Łagodnej kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu wynajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyróznionie zagadnień, które w głównej mierze pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Mieści bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające prędkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie posiada plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę i obfite charakterystyki bohaterów.

Łagodna to jedno z najciekawszych opowiadań Fiodora Dostojewskiego. To historia pana, który powoli dochodzi do bolesnej prawdy o samym sobie i swym życiu. Głębokie studium psychologiczne człowieka doświadczonego poprzez życie, który swym nowoczesnaniem doprowadza do tragedii. Rewelacyjne tłumaczenie, a także konkretne opracowanie pozwolą w pełni zrozumieć mistrzostwo prozy Dostojewskiego.

Lektura rekomendowana przez nauczycieli i metodyków.Autorzy: Fiodor Dostojewski
EAN: 9788375172263
Format: 145 x 205 mm
ilość stron: 64
ISBN: 978-83-7517-226-3
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.