Menu

MEDALIONY SPECJALNA CZCIONKA (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375172881 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Zofia Nałkowska 
  • Wydawnictwo GREG 
  • Ilość stron 62 
  • Rok wydania 2011 

OpisWydanie Medalionów kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu wynajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyróznionie zagadnień, które głównie pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę i w podręcznikach i na klasówkach. Posiada szczególnie szczegółowe streszczenie, a także drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie posiada plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę i znaczne charakterystyki bohaterów.

Historia świata obfituje w wydarzenia wzniosłe i przepiękne, jak także w takie, o których wszyscy chcielibyśmy zapomnieć, wypełniające najczarniejsze karty historii. To właśnie literatura jest nośnikiem prawdy, nie pozwala zapomnieć o niepożądanej i niewygodnej rzeczywistości.

Medaliony to miniatury prozatorskie, przekazujące wstrząsające fakty z czasów II wojny światowej. W oszczędny sposób lecz nie przebierając w słowach Nałkowska opowiada ustami ofiar, świadków, pokrzywdzonych, ocalonych o historii, która niestety się wydarzyła. To światowej wagi świadectwo ludzkiej krzywdy nikogo nie pozostawi obojętnym.

Lektura bezwzględnie obowiązkowa.Autorzy: Zofia Nałkowska
EAN: 9788375172881
Format: 145 x 205 mm
ilość stron: 64
ISBN: 978-83-7517-288-1
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.