Menu

Molier. Świętoszek lektura wydanie z opracowaniem. (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373271845 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Molier 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 123 
  • Rok wydania 2012 

OpisWydanie Świętoszka kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyszczególnionie zagadnień, które typowo pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę oraz w podręcznikach i na klasówkach. Mieści nad wyraz szczegółowe streszczenie, a także drugie skrócone, usprawniające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie gromadzi plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę i spore charakterystyki bohaterów.

Spokojne życie paryskiego mieszczanina, Orgona, i jego rodziny zakłóca wprowadzenie do domu Tartuffe’a - obłudnika i hipokryty, który pod maską pobożności ukrywa najmocniej złowrogie zamiary wobec swych dobroczyńców. Intruz bez skrupułów wykorzystuje zaufanie, jakim go obdarzono. Nie zważając na wrogość domowników uzurpuje sobie w domu coraz więcej praw. Orgon jest wobec niego w całości bezkrytyczny. Do czasu...Autorzy: Molier
EAN: 9788373271845
Format: 145 x 205 mm
liczba stron: 128
ISBN: 978-83-7327-184-5
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.