Menu

Moralność pani Dulskiej z opracowaniem (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373271913 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Gabriela Zapolska 
  • Wydawnictwo GREG 
  • Ilość stron 127 
  • Rok wydania 2001 

OpisWydanie Moralności pani Dulskiej kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu wyszukasz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyznaczonie zagadnień, które na ogół pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę oraz w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera szczególnie szczegółowe streszczenie, a także drugie skrócone, upraszczające prędkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz znaczne charakterystyki bohaterów.

Dom mieszczański z przełomu wieków. Pani Dulska choćby nie przypuszcza, że coś może zakłócić jej spokojną, sytą, kołtuńską egzystencję. Mocną ręką dzierży ster domowych rządów. Tymczasem syn, Zbyszko Dulski, usiłujący wieść żywot młodopolskiego cygana, nieprzyjemnie ją zaskakuje. Być może wkrótce pani Aniela zostanie babcią.

Czy miasto weźmie na języki rodzinę, w której syn ożenił się ze służącą? Czy pani Aniela zdoła utrzymać skandal w tajemnicy? Jak rozwiąże się sprawa Hanki, którą w domu Dulskich pozbawiono złudzeń co do ludzkiej uczciwości i prawości?Autorzy: Gabriela Zapolska
EAN: 9788373271913
Format: 145 x 205 mm
ilość stron: 136
ISBN: 978-83-7327-191-3
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.