Menu

Opowieść wigilijna Wydanie z opracowaniem (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373272910 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Karol Dickens 
  • Wydawnictwo GREG KRAKOW 
  • Ilość stron 78 
  • Rok wydania 2001 

OpisWydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu wynajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyodrębnionie zagadnień, które w głównej mierze pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę oraz w podręcznikach i na klasówkach. Gromadzi niezwykle szczegółowe streszczenie i drugie skrócone, upraszczające prędkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie posiada plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę i wielkie charakterystyki bohaterów.

W ogarniętym bożonarodzeniowym nastrojem Londynie jest tylko jedna osoba, która się ze świąt nie cieszy. To Ebenezer Scrooge - skąpiec jakich niedużo. Nie świętuje, życie poświęcił na oszczędzanie, nie widzi powodu, dla którego miałby zmienić na czas świąt swoje zwykłe obyczaje. Nawet się nie spodziewa, że te święta odmienią jego los, a najbliższe noce zdecydują o jego dalszym życiu. Ebenezer, za sprawą swojego zmarłego przyjaciela, spotyka trzy duchy...Autorzy: Karol Dickens
EAN: 9788373272910
Format: 145 x 205 mm
ilość stron: 96
ISBN: 978-83-7327-291-0
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.