Menu

Pani Twardowska, Powrót taty - Adam Mickiewicz (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375177770 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Adam Mickiewicz 
  • Wydawnictwo Greg Lektury 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Wydanie Pani Twardowskiej i Powrotu taty kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu odnajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyróznionie zagadnień, które z reguły pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, ułatwiające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz pokaźne charakterystyki bohaterów.

demonstrujemy dwa ważne w szkole podstawowej utwory Adama Mickiewicza - dzisiaj dla wygody użytku w zbiorczym opracowaniu, z komentarzami do tekstu i szczegółowym opracowaniem.

Powrót taty to historia pewnego spotkania na wzgórzu pod kapliczką z cudownym obrazem, zaś Pani Twardowska jest oparte na wydarzeniach znanych z legendy o czarnoksiężniku Panu Twardowskim, lecz sposób, w jaki bohater przechytrza diabła, zaskoczy każdego czytelnika!

Te dwie ballady pojawiają się w szkole podstawowej jako swojego rodzaju wprowadzenie do twórczości naszego wieszcza, warto więc bliżej się z nimi zapoznać. Zapraszamy do lektury!

linia cyklu: LEKTURA Z OPRACOWANIEM
ISBN: 9788375177770
Kod paskowy: 9788375177770
Autorzy: Mickiewicz Adam
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 23157
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 32
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.3x20.6
Głębokość (mm): 2
Waga: 0.045
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.