Menu

Pinokio z opracowaniem (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373276093 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Carlo Collodi 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 126 
  • Rok wydania 2012 

OpisWydanie Pinokia kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu wynajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyznaczonie zagadnień, które z zasady pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę oraz w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera niezwykle szczegółowe streszczenie i drugie skrócone, upraszczające prędkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie mieści plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę i obfite charakterystyki bohaterów.

Drewniany pajacyk to jeden z ulubionych dziecięcych bohaterów, którzy wędrując z nim do Miasta Głupców, do Kraju Pracowitych Pszczół, na Pole Cudów, uczą się, co jest dobre, a co złe, z kim warto się przyjaźnić, z kim nie, co w życiu jest naprawdę ważne, a co można zlekceważyć.

Pinokio chce być chłopcem, ale jak się okazuje niełatwo stać się chłopcem z pajaca. Na szczęście miłość błękitnej Wróżki, a typowo jego ojca - Dżepetta - pomagają bohaterowi stać się „korzystnym chłopcem".Autorzy: Carlo Collodi, ilustracje Marek Szal
EAN: 9788373276093
Format: 145 x 205 mm
liczba stron: 152
ISBN: 978-83-7327-609-3
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.