Menu

ROMEO I JULIA LEKTURA WYDANIE Z OPRACOWANIEM (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788373270282 
  • Oprawa miękka 
  • Autor William Shakespeare 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 152 
  • Rok wydania 2001 

OpisWydanie Romea i Julii kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu odnajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyróznionie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszystkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach. Mieści wyjątkowo szczegółowe streszczenie oraz drugie skrócone, upraszczające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie zawiera plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę, a także szerokie charakterystyki bohaterów.

Cała Werona boleje nad konfliktem pomiędzy rodami Kapuletich i Montekich - najpotężniejszych rodzin w mieście. Książę Escalus postanawia zastosować represje wobec awanturników, bo łagodna perswazja jest nieskuteczna. Tymczasem młody Romeo Monteki poprzez przypadek udaje się na bal do domu wroga i poznaje tam piękną Julię Kapuleti. Okazuje się, iż miłość pokonuje rodzinną nienawiść. Dla zakochanych nie istnieją żadne przeszkody, Romeo i Julia nie potrafią bez siebie żyć...

h4 style=\"margin-left: -30px;\">recenzje

Osobiście uważam, iż jest to jeden z najlepszych utworów, a jednocześnie w swej prostocie najmocniej urzekających. Polecam wszystkim zwłaszcza, że w podstawie programowej jest obowiązkowy. Lepiej przeczytać wcześniej z przyjemnością, niżeli później z przymusu na ustalony termin, czyż nie?

recenzjenawygodzie.blogspot.comAutorzy: William Szekspir
EAN: 9788373270282
Format: 145 x 205 mm
ilość stron: 152
ISBN: 978-83-7327-028-2
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.