Menu

Wspomnienia niebieskiego mundurka (miękka) (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375171044 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Wiktor Gomulicki 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 190 
  • Rok wydania 2007 

OpisWydanie Wspomnień niebieskiego mundurka kompletne bez skrótów i cięć w treści. W tym wydaniu odszukasz odpowiedzi na pytania z podręcznika - „pewniak na teście", czyli wyznaczonie zagadnień, które przeważnie pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę oraz w podręcznikach i na klasówkach. Zawiera nad wyraz szczegółowe streszczenie, a także drugie skrócone, usprawniające szybkie przygotowanie się przed lekcją. Opracowanie gromadzi plan wydarzeń, wnikliwie wyjaśnioną problematykę oraz pokaźne charakterystyki bohaterów.

Główny bohater - Witold Sprężycki jest uczniem szkoły w Pułtusku. Wraz ze swymi kolegami: Dembowskim, Hefajstosem, Konopką, Zabacułem, Kuchrzewskim i innymi przeżywają szkolne wzloty i upadki. Chłopcy posiadają różne zainteresowania i zdolności - jeden ładnie kaligrafuje, inny wykonuje doskonałe rysunki, ostrzy pióra czy wykonuje niebezpieczne skoki do wody. Dzięki tej książce poznajemy życie młodych chłopców z drugiej połowy XIX wieku.Autorzy: Wiktor Gomulicki
EAN: 9788375171044
Format: 145 x 205 mm
liczba stron: 208
ISBN: 978-83-7517-104-4
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.