Menu

Leżanka Allibert Jaipur

Cechy produktu

  • Producent Allibert 
  • Rodzaj składany 

Opis

postępowy i komfortowy leżak ogrodowy Jaipur to nieprzeciętne dopełnienie otoczenia domu lub mieszkania. Leżak podkreśla się lekką i zrównoważoną konstrukcją z sześcioma nóżkami i profilowanym oparciem z pełną, czterostopniową regulacją odchylania oparcia względem siedziska.

Dzięki tak przemyślanemu projektowi towar zapewnia wygodny odpoczynek na świeżym powietrzu. Atutem mebla jest jego postępowy design – ascetyczna forma, a także zwracający uwagę rattanowy splot dodadzą elegancji każdej przestrzeni.

dodatkowo przemyślany projekt leżaka zezwala na złożenie go do wymiarów śladowej podręcznej walizki, co stanowczo usprawnia jego transport i przechowywanie. Leżak został wykonany z najwyższej jakości tworzywa, kompletnie wytrzymałego na uszkodzenia i destrukcyjne czynniki atmosferyczne, takie jak deszcz czy promienie UV.

Nie wymaga specjalnych środków czyszczących – starczy miękka ściereczka z dodatkiem wody i detergentu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.