Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Linki hamulcowe.

Linki hamulcowe

41 produktów z 9 sklepów

strona 1 z 3

Linka holownicza taśmowa 1,5t

… taśmowa z dwoma hakami z zabezpieczeniem Gwarancja 12 miesięcyPosiada certyfikat: B/206/02 Wytrzymałość linki 1500 kg Linka zakończona jest po obu końcach hakami z zabezpieczeniem przed wypięciem Bardzo prosty montaż linkiPomarańczowy kolor zwiększa widoczność linki podczas holowania Długość linki 4,4 metra pozwala zachować bezpieczny odstęp podczas holowaniaWyprodukowana w Pols … SZCZEGÓŁY →

Linka holownicza elastyczna 1,5 tony

… mz dwoma hakami z blokadą! Wytrzymałość 1,5 tony Linka rozciąga się w zakresie od 1,5 do 4 mZakończona po obu końcach solidnymi hakami z zabezpieczeniem przed wypięciemLinka jest elastyczna dzięki temu unikniesz problemów z najeżdżaniem na linkę podczas holowaniaLinka wykonana jest z najwyższej jakości surowców co gwarantuje że z czasem nie traci swoich właściwości wytrzymałościowych.Linka … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Linki hamulcowe

W kategorii linki hamulcowe znajdują się najbardziej pożądane i niezwykle konieczne, w sferze bezpieczeństwa dla prowadzących i pasażerów pojazdów, linki hamulcowe do hamulców ręcznych. Hamulec ręczny jest niezbędny w samochodzie, więc linki hamulcowe muszą być najwyższego sortu. Dlatego producenci tacy jak przykładowo: Bosch, Adriauto oferują w sprzedaży jedynie atestowane i uznane produkty.

W porównywarce Nokaut.pl znajdują się specjalnie wyselekcjonowane linki hamulcowe w równie atrakcyjnych cenach. Przykładowo jest tutaj wyśmienita oferta - linka ręcznego hamulca L PEUGEOT 205 83 z przeznaczeniem do hamulców bębnowych. Naturalnie wybór linek hamulcowych, producentów i wszelkich specyfikacji jest bardzo duży. Przynajmniej na tyle, że każdy znalazłby tutaj coś co go zainteresuje w dużej mierze. Warto zawczasu przyjrzeć się tej ofercie, szczególnie, że gdy zima za oknem, to na oblodzonych parkingach sprawny hamulec ręczny jest często jak koło ratunkowe. Zresztą przydaje się on szczególnie przy ruszaniu pod górkę. Na takie zabezpieczenia nie warto skąpi pieniędzy, jednakże warto podkreślić fakt, że porównywarka cenowa Nokaut.pl potrafi znaleźć naprawdę bardzo rozsądne oferty cenowe. To się liczy najbardziej w dzisiejszych czasach pachnących światowym kryzysem.

Dobrze zadbany i wyposażony samochód posłuży znacznie dłużej, dając przyjemność z jazdy i zapewniając podróżującym solidne bezpieczeństwo. Linki hamulcowe choć niepozorne z wyglądu, to jednak są tego bezpieczeństwa zasadniczo wymownym elementem. Miej w zapasie zawsze dodatkową linkę, dzięki porównywarce Nokaut.pl.

Sprawdź też