Menu

Bad Mommy. Zła mama (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365836083 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Tarryn Fisher 
  • Wydawnictwo Sine Qua Non 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Wciągający, pełen intryg i obsesyjnej miłości thriller psychologiczny.
Jolene i Darius Avery są szczęśliwą parą i rodzicami kilkuletniej Mercy. Pewnego dnia do sąsiedniego domu wprowadza się enigmatyczna Fig. Błyskawicznie zaskarbia sobie sympatię młodego małżeństwa i staje się powierniczką Jolene.
Z czasem zachowanie Fig zaczyna być coraz bardziej niepokojące – kobieta mieści w domu rzeczy identyczne jak u przyjaciółki, kupuje takie same ubrania, a na Instagramie publikuje fotografie Dariusa. Czy prawdziwym obiektem jej zainteresowania jest Jolene, jej przystojny mąż, czy minimalna Mercy? A może chciałaby mieć ich wszystkich?
Tarryn Fisher nakreśliła wyjątkowo ciekawe portrety psychologiczne bohaterów. W jakim stopniu ich motywacje są szczere? A może wszystko, co pokazują otoczeniu, to wspaniale wyreżyserowany spektakl?
Najnowsza książka autorki bestsellerowych powieści Margo, Never never i Mimo moich win.
***
Bad Mommy to studium ludzkich namiętności, nakreślone odważnie i z pomysłem. Duszna atmosfera narasta i prowadzi do kulminacji, której nikt się nie spodziewał.
- Hanna Rydlewska, Chillizet
To JEJ dziecko. To JEJ mąż. To JEJ dom. TY jesteś tutaj tylko na chwilę, jedynie przypadkiem. A przynajmniej tak jej się wydaje Tarryn Fisher ma niepokojący dar przemawiania głosem psychopatów i ten głos pozostaje z nami na długo, zbyt długo. PRZERAŻAJĄCA lektura!
- Olga Kowalska, WielkiBuk.com
W dobie Facebooka i Instagrama łatwo uznać, iż wszyscy poza nami wiodą interesujące życie.posiadają wspaniałą rodzinę, perfekcyjną pracę, wiernych przyjaciół i są precyzyjnie tacy, jacy my chcielibyśmy być. Trawa jest za każdym razem bardziej zielona po drugiej stronie płotu. Tarryn Fisher demonstruje, jak nad wyraz się mylimy, myśląc w ten sposób
- Anna Misztak, Lubimy Czytać
Wszystko, co powiesz, może być wykorzystane przeciwko tobie. Każdy drobiazg będzie zastosowany, żeby cię oczernić albo zranić. Nie istnieje żadna sprawna strategia radzenia sobie z psychopatą oprócz jednej – ucieczki. Powieść Tarryn Fisher przeraża bardziej niżeli niejeden horror. Jeśli przeczytasz ją uważnie, uczuli cię na pozornie mało znaczące sygnały
- Sylwia Skorstad, Republika pań
Jeśli wydaje wam się, że wiecie, do czego zdolna jest w swych powieściach Tarryn Fisher, to jesteście w błędzie. Bad Mommy to thriller psychologiczny, jakiego dotąd nie było. Nie możecie przejść obojętnie!
- Zuzanna Burkowska, Kulturalna Szafa
Fragment książki - Bad Mommy. Issuu.com/wydawnictwosqn/docs/bad_mommy_issuu

Podtytuł: Zła mama
Tytuł oryginału: Bad Mommy
ISBN: 9788365836083
Kod paskowy: 9788365836083
Autorzy: Fisher Tarryn
Tłumaczenie: Brodzik Agnieszka
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 31735
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 320
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x21.0cm
Głębokość (mm): 24
Waga: 0.345
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.