Menu

Bezlitosna fala (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375685466 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Krzysztof Petek 
  • Wydawnictwo Siedmioróg 
  • Ilość stron 216 
  • Rok wydania 2011 

Opis


W jakie tarapaty wpakował się znowu Jajco? Odpowiedzi na to i niemało innych pytań znajdą w Bezlitosnej fali młodzi wielbiciele solidnych wrażeń. Przeżyją emocjonujące przygody w towarzystwie odważnego Jajca i jego przyjaciół: ostrożnego Pucka, erudyty Pchełki i ładnej Marty. Ich przeciwnikami będą tym razem ludzie z fałszywego komitetu przeciwpowodziowego, a tłem wydarzeń - powódź tysiąclecia w 1997 roku.
Sensacyjna, pełna dramatycznych zwrotów akcja, humor, wzruszenia pierwszej miłości - oto sposób Krzysztofa Petka na porachowanie się z przygodą. Porachunki z przygodą to kolekcja powieści sensacyjno-przygodowych dla młodzieży. Akcja wszelkich powieści rozgrywa się w istniejących naprawdę miejscach Polski, a ich fabuła oparta jest za każdym razem na rzeczywistych wydarzeniach. Główni bohaterowie książek Petka mają do czynienia z ludźmi, którzy rzadko bywają grzeczni, mili, sympatyczni. Autor przedstawia świat autentyczny, czasem brutalny, w którym młodzi ludzie muszą się odnaleźć. Petek wskazuje młodym czytelnikom, w jaki sposób walczyć w dzisiejszym świecie o siebie i o to, co stanowi istotę naszego życia: o zachowanie godności i definiujących nas wartości moralnych.
W kolekcji ukazał się dodatkowo Mroczny labirynt ♦ Czarna walizka ♦ Kamienna pułapka ♦ Ostatnia zagadka ♦ Trzy dni od dzisiaj ♦ Bezlitosna fala ♦ Koszmarna wysyłka ♦ Wszystko w swym czasie ♦ seria Łowcy Cieni.

Autorzy: Krzysztof Petek
Data premiery: 2011-11-22
EAN: 9788375685466
Format: 14x20
ilość stron: 216
ISBN: 9788375685466
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2011
Wydawnictwo: Siedmioróg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.