Menu

Był sobie Święty Franciszek (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376993355 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Wysocki Wojciech 
  • Wydawnictwo MTJ 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Czy wiesz, który święty wymyślił Jasełka? Dzięki któremu od choinką pojawił się żłóbek i stajenka? To wszystko sprawka Świętego Franciszka. Znikomy Franek mieszkał w domu, w którym nigdy niczego nie brakowało. Poprawnie wiodło się całej rodzinie Bernardone, bo tak brzmi nazwisko Franciszka. Pod okiem nauczycieli wyrastał na mądrego, acz beztroskiego chłopca. Pobierał lekcje fechtunku, czyli sztuki rycerskiej. Jednak z czasem coraz częściej popadał w zadumę i kierował swą uwagę na zupełnie inne tematy – podziwiał piękno świata, zapach kwiatów, barwy, śpiew ptaków. Dorosły Franciszek wyruszył na wyprawę wojenną. Przetrzymywany w niewoli, ale wykupiony poprzez ojca, wrócił zupełnie odmieniony. Tu właśnie rozpoczyna się właściwa historia Świętego Franciszka z Asyżu, świętego, który kroczył z wilkiem i urządził pierwszą w historii bożonarodzeniową szopkę.
„Był sobie Święty..." to linia pięciu legend, pięciu płyt CD. Każda z opowieści doskonale zinterpretowana poprzez Wojciecha Wysockiego - polskiego aktora teatralnego i filmowego, przykuwa uwagę słuchacza baśniowym klimatem i tajemniczą atmosferą podsycaną muzyką poważną dźwięczącą w tle, dźwiękami natury. Audiobook wydany w sztywnej oprawie wraz z książeczką z błyskotliwymi ilustracjami, zadaniami, kolorowankami, związanymi tematycznie z treścią.

seria procesu: Był sobie Święty
ISBN: 9788376993355
Kod paskowy: 9788376993355
Autorzy: Wysocki Wojciech
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 30576
ilość stron: 12
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.20.0
Format: 12.7x14.0
Głębokość (mm): 7
Waga: 0.09
Dział/Kategorie: Audiobooki / Literatura dziecięca
Języki: polski
Grupa towarowa: CD ROM

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.