Menu

CD mp3 trzy tajemnice sen który odszedł piecyk czapeczka I budyń tajemnica malutkiej (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381941242 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Anna Onichimowska 
  • Wydawnictwo Heraclon International 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Zbiór trzech opowiadań dla najmłodszych czytelników.Sen, który odszedłTomek, który nie może zasnąć, wyrusza w towarzystwie swojego pluszowego przyjaciela, zająca Filipa, na poszukiwanie snu. Wędrują uśpionymi ulicami miasta, a potem jadą pociągiem, aż spotykają zagadkowego pana w KapeluszuOpowiadanie dla młodszych dzieci, uhonorowane w 2001 roku nagrodą Polskiej Sekcji IBBY Książka Roku.Piecyk, czapeczka i budyńBajka o dwóch niezwykłych sąsiadach Wielkim Trollu, żyjącym na szczycie lodowej góry, i malutkim Pufku, mieszkającym u jej podnóża.

aczkolwiek mieszkali tuż obok siebie, nic o sobie nie wiedzieli. Pewnego dnia wielki Troll porwał Pufka wraz z jego domkiem do swego górskiego zamczyska! Czy chciał go uwięzić, czy przestraszyć? A może chciał go zaprosić na poobiednią herbatkę i pokazać mu swoją kolekcję płatków śniegu? Jest to historia o tym, jak trudno jest się czasem porozumieć, i o tym,za każdym razem warto próbowaćTajemnica MalutkiejOpowieść o Tajemnicy, Trochę Innej Dziewczynce i jej babci.

O sile marzeń o tym, że inność nie za każdym razem musi w życiu przeszkadzać. Rozpisana na dwa głosy minimalnej Uli i jej tatusia, z którym wspólnie wymyślają sobie bajkę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.