Menu

Fantastyczne zwierzęta Ilustrowane i jak je znaleźć (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380083516 
  • Oprawa twarda 
  • Autor J.K. Rowling 
  • Wydawnictwo Media Rodzina 
  • Ilość stron 138 
  • Rok wydania 2017 

Opis

oszałamiające wydanie leksykonu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć Newta Skamandera ilustrowane poprzez Olivię Lomenech Gill, laureatkę Kate Greenaway Medal i English Association Picture Book Award. W tej nieszablonowej edycji przy użyciu przeróżnych technik zilustrowane pozostało każde fantastyczne stworzenie, od akromantuli po yeti.

profesjonalne dzieło Newta Skamandera, które bawi i uczy czarodziejów od pokoleń, już w momencie wydania trafiło na listę podręczników Szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwart. „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" są niezastąpionym wprowadzeniem do świata magicznych stworzeń.

Liczne podróże i odkrycia Skamandera zaowocowały tomem o niesłychanym znaczeniu. Niektóre ze zwierząt, jak hipogryf, bazyliszek, rogogon węgierski, będą znane czytelnikom „Harry’ego Pottera". Inne zaskoczą choćby najgorliwszych amatorów magizoologii.

Odkryj niesamowite zwyczaje magicznych zwierząt na pięciu kontynentach

Wpływy z niniejszego wydania zostaną przekazane fundacji Lumos wspierającej dzieci i młodzież w trudnej sytuacji życiowej, żeby zmieniać ich życie na udoskonalone.

Podtytuł: i jak je znaleźć
Tytuł oryginału: Fantastic beasts and where to find them
ISBN: 9788380083516
Kod paskowy: 9788380083516
Autorzy: Rowling Joanne K.
Tłumaczenie: Lipińska Joanna, Polkowski Andrzej
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20169
Miejscowość: Poznań
ilość stron: 138
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 25.5x29.5cm
Głębokość (mm): 20
Waga: 1.285
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.