Menu

Indeks szczęścia Juniper Lemon/IUVI (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379660360 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Julie Israel 
  • Wydawnictwo IUVI 
  • Ilość stron 376 
  • Rok wydania 2017 

Opis

„Indeks szczęścia Juniper Lemon" jest zabawną i równocześnie poruszającą opowieścią o ważnych i z pozoru błahych wydarzeniach, które przewracają życie do góry nogami.

Minęło sześćdziesiąt pięć dni od wypadku, który na zawsze odmienił życie Juniper. Świat bez jej cudownej starszej siostry Camilli stał się zimnym i smutnym miejscem.
Pewnego dnia Juniper odkrywa list siostry napisany w dniu wypadku. List, w którym Cam zrywa z enigmatycznym „TY". Juniper jest w szoku – nic nie wiedziała o związku siostry i ziejąca dziura w jej sercu wydaje się jeszcze pokaźniejsza: kim tak naprawdę była Cam? Postanawia się tego dowiedzieć, odkryć tożsamość adresata i dostarczyć mu list.
Ale wtedy coś gubi. Drobiazg, niewielką kartkę. Jedną z wielu, na których codziennie notuje swój prywatny poziom szczęścia i katalog własnych „wzlotów i upadków dnia". A ta fiszka jest nieszablonowa: gromadzi tajemnicę, o której nikt nie może się dowiedzieć.
Do czego prowadzi grzebanie (dosłownie i w przenośni) w cudzych śmieciach?
Czy odkrywanie śladowych i znacznych tajemnic otaczających ją ludzi to jest właśnie to, czego Juniper potrzebuje, aby uporządkować własny życiowy bałagan?
genialna lektura na lato dla każdego, kto pokochał „Gwiazd naszych wina" Johna Greena czy „Oddam ci słońce" Jandy Nelson.

Tytuł oryginału: Juniper Lemon's hapines index
ISBN: 9788379660360
Kod paskowy: 9788379660360
Autorzy: Israel Julie
Tłumaczenie: Dziubińska Joanna
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 32685
liczba stron: 376
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.0x20.0cm
Głębokość (mm): 30
Waga: 0.39
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.