Menu

Klątwa Nawii (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381190176 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Maczyńska Pati 
  • Wydawnictwo PSYCHOSKOK 
  • Ilość stron 165 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Nawia. Mityczna kraina umarłych według słowiańskich legend. Dusze tam przebywające nazywane były nawkami. I właśnie jedną z takich nawek jest Damroka – kobieta zmarła w wyniku rozszarpania przez wilki w I w n. E. Jej dusza błąka się w poszukiwaniu ciała, dzięki któremu znowu przybierze materialną postać i będzie mogła się odrodzić. Wybór pada na czteroletnią Paulinę – córkę Oriany. Kiedy w trakcie wycieczki dziewczynka odłącza się od matki i znika, rozpoczynają się poszukiwania i walka z czasem – nie można pozwolić, by Damroka zdążyła opanować ciało dziecka. W końcu udaje się ją znaleźć, lecz, jak się okazuje, to nie koniec przygód
„Klątwa Nawii" to już druga część przygód Oriany i jej rodziny, którą wcześniej mogliśmy poznać w powieści „Południca ze Świątyni Słońca". Tym razem słowiańska mitologia przeplata się z miejscowymi legendami, które odkrywają nieodgadnione historie okolic Lubelszczyzny i Roztocza. To trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji, ale też okraszona humorem powieść o pokonywaniu swych lęków, sile uczucia, więzach rodzinnych i miłości. A wszystko to w otoczeniu błyskotliwych krajobrazów i tajemniczych pogańskich podań.

Autorzy: Maczyńska Pati
Format: 15.0x21.0cm
Głębokość (mm): 10
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.