Menu

Królowa Śniegu audiobook

Cechy produktu

  • ISBN 9788366339736 
  • Wydawnictwo Siedmioróg 

Opis

Dawno temu, kiedy rodzice byli jeszcze dziećmi, na co dzień słuchano w radiu czy z płyt inscenizacji bajek. Wielu rodziców do dziś jeszcze pamięta niezwykły urok i klimat tych słuchowisk, a niejeden potrafi zaśpiewać swym dzieciom niegdyś zasłyszane piosenki.

I oto raz jeszcze zebrali się w Teatrze Polskiego Radia najwybitniejsi aktorzy, żeby zinterpretować dla dzieci bajkę. Powstało słuchowisko o niecodziennym rozmachu i na niespotykanym poziomie reżyserskim, muzycznym i aktorskim.

Literacki, a zarazem współczesny język, budująca bajkową atmosferę i napięcie narracja, żywe dialogi pomiędzy bohaterami, najróżniejszy podkład muzyczny i akustyczny, wzruszające piosenki: wszystko w tym nagraniu składa się na jego niezwykły charakter.

Wydawca zapewnia, iż każdy, kto wysłucha tej bajki, będzie nią zachwycony i zapragnie dać ją do przesłuchania swoim dzieciom.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.