Menu

Książeczka obserwacyjna Mój rok. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788365773395 
  • Wydawnictwo Bright Junior Media 

Opis

innowacyjna Książeczka obserwacyjna. Mój rok została przygotowana z myślą już o 18-miesięcznych maluchach i jest naturalną kontynuacją Książeczki obserwacyjnej Mój dzień. To zaproszenie do kreatywnej lektury i wspólnego odkrywania świata.

Na 12 pokaźnych dwustronnych kartach prezentuje tematy bliskie dzieciom: barwne ilustracje przedstawiają to, co dzieje się wokół nich wiosną, latem, jesienią i zimą. Oryginalny pomysł na angażującą zabawę polega na wyszukiwaniu przez maluchy na barwnych ilustracjach komponentów z ramki, co jest idealnym ćwiczeniem spostrzegawczości i koncentracji.Książeczkę napisano prostym językiem, by była zrozumiała dla maluchów i ułatwiała im przyswajanie nowych słów.

Oprócz krótkich zdań, w treści wykorzystano wyrażenia dźwiękonaśladowcze zaczerpnięte ze słownika dzieci. Zabawa w ich powtarzanie to rewelacyjny sposób na rozwijanie mowy i słuchu. Dzięki użytecznemu formatowi książeczki wyśmienicie sprawdzą się w domu, na spacerze czy w podróży.

funkcjonalne kółeczko pozwala na zawieszenie ich np. Przy wózku oraz wygodne korzystanie z pojedynczych kart. Wspólna lektura to sposób na rozwijanie zmysłów i wyobraźni, a także wyjątkowo przyjemne spędzanie czasu.zestaw gromadzi: książeczkę na kółeczku oraz poradnik dla rodzicówWiek: 18 mies.

+

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.