Menu

Księga urwisów (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375175035 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Edmund Niziurski 
  • Wydawnictwo Greg 
  • Ilość stron 392 
  • Rok wydania 2014 

OpisKsięga urwisów w serii Kolorowa Klasyka to najefektowniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku! Książka mieści genialne, barwne ilustracje, jej atutem jest wielka, ułatwiająca prędkie czytanie czcionka. Edycja na szlachetnym papierze, niezwykle trwała i estetyczna.

Chłopcy z Wilczkowa bardzo chcą przeżyć przygodę jak na filmach. Marzą o tym, żeby w ich miasteczku działy się jakieś tajemnicze wydarzenia... Marzenia się spełniają i siedmiu urwisów ma okazję zostania bohaterami. Ale wtedy okazuje się, iż wykrycie i złapanie szpiega nie jest wcale takie proste, a do tego może być śmiertelnie niebezpieczne!

Przy okazji wychodzi na jaw także kilka innych spraw, z których niektóre są naprawdę zaskakujące. Tajemnice, niespodziewanki i niebezpieczeństwa mnożą się na potęgę!

przedstawiamy kolorowe wydanie jednej z najszczególniej znanych powieści Edmunda Niziurskiego - znanego i kochanego od pokoleń pisarza młodzieżowego! Twarda oprawa sprawia, że książka jest stanowczo estetyczna i trwała, warta polecenia jako prezent i ozdoba biblioteczki każdego miłośnika literatury.

recenzje

Wydawnictwo Greg po raz kolejny dosłownie wbiło mnie w fotel wydaniem książki. Jest po prostu genialne! stanowczo kolorowe, odświeżone, wzbogacone wyrazistymi, śmiesznymi ilustracjami autorstwa Nikoli Kucharskiej. Po taką lekturę chce się sięgać i podsuwać dzieciom (...) Bo trzeba zaznaczyć, że czytanie ułatwia obszerna czcionka. Uczniowie będą zachwyceni. Wydanie stanie na wysokości zadania także jako podarunek i to niezwykle wartościowy. I chociaż Księga urwisów miała swą premierę dawno temu, według mnie ciągle jest ochoczo czytana.

czytambolubieo.blogspot.comAutorzy: Edmund Niziurski
EAN: 9788375175035
Format: 170 x 245 mm
ilość stron: 392
ISBN: 978-83-7517-503-5
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Greg

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.