Menu

Kwestionariusz diagnostyczny zaburzeń mowy ze szczególnym uwzględnieniem afazji i dysartrii dla młodzieży i dorosłych. Arkusz diagnostyczny (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788371347023 
  • Oprawa broszurowa 
  • Wydawnictwo Harmonia 
  • Ilość stron 28 
  • Rok wydania 2014 

Opis

Szczegółowo opracowane instrukcje, według których przeprowadza się badanie diagnozujące, oraz arkusz odpowiedzi pacjenta (Karta zapisu mowy pacjenta). Arkusz odpowiedzi jest skorelowany z instrukcją. Do tej części załączona jest płyta CD, na której znajdują się nagrania dźwięków do badania gnozji słuchowej, i przygotowana do wydruku Karta zapisu mowy pacjenta.

Kwestionariusz diagnostyczny zaburzeń mowy... Jest cenną i konieczną na rynku wydawniczym propozycją tematycznie związaną z diagnostyką komunikacji językowej. Adresowany jest do logopedów i neurologopedów wykonujących diagnozę dwóch podstawowych jednostek zaburzeń komunikacji językowej o etiologii mózgowej afazji i dysartrii.

Można użyć go w diagnostyce pacjentów dorosłych lub młodzieży. (...) Proponowany Kwestionariusz... Skonstruowany jest prawidłowo zaznać można wieloletnią praktykę w zakresie diagnostycznym Autorów.

Należy zaznaczyć,spomiędzy podobnych pomocy specjalistycznych środowisko logopedów mogło wybierać do tej pory w dawno wydanych, czasem już nieaktualnych pod względem słownictwa, opracowaniach.dr A. Walencik-Topiłko, Katedra Logopedii Uniwersytetu Gdańskiego

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.