Menu

Łowcy płomienia (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381781398 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Hafsah Faizal 
  • Wydawnictwo NieZwykłe 
  • Ilość stron 506 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Błyskawiczny bestseller "New York Timesa".

Ludzie mogli żyć, bo ona zabijała.
Ludzie umierali, bo on żył.
Zafira jest Łowcą. Aby wykarmić swoich ludzi, przebiera się za mężczyznę i rusza na polowanie do przeklętego lasu Arz. Nasir jest Księciem Śmierci. Zabija każdego, kto ma śmiałość przeciwstawić się jego despotycznemu ojcu - królowi.
Gdyby odkryto, że Zafira jest dziewczyną, nikt nie przyjąłby od niej pomocy. Gdyby Nasir okazał komuś łaskę, jego ojciec wymierzyłby mu brutalną karę.
Oboje są już żywą legendą królestwa Arawiyi - ale żadne z nich nie chce nią być.
Szykuje się wojna, a mroczny, magiczny las Arz z każdym dniem się rozrasta, rzucając cień na ziemie królestwa. Gdy Zafira wyrusza na poszukiwania zaginionego artefaktu, który jest w stanie przywrócić magię w jej udręczonym świecie, Nasir także dostaje od króla zadanie. Ma odnaleźć ten sam artefakt i zabić Łowcę. Jednak w trakcie ich podróży budzi się starożytne zło - a to, za czym oboje podążają, może stanowić pokaźniejsze zagrożenie, aniżeli są w stanie to sobie wyobrazić.
Akcja powieści Łowcy płomienia jest osadzona w niezwykłym świecie natchnionym starożytną Arabią. To niesamowicie wciągający debiut o miłości, pokonywaniu strachu, a także decydowaniu o tym, kim naprawdę chce się być.
błyskawiczny bestseller "New York Timesa"
Tytuł miesiąca Amazona
"Jedna z najnowszych książek z półki Young Adult Fantasy z tematyką od nienawiści do miłości, którą koniecznie trzeba przeczytać".
Bookriot

"Autorka nagięła zasady rządzące światem fantasy, stwarzając coś zupełnie nowego - niesamowitą historię o miłości, honorze i odkrywaniu samego siebie. Czytelnicy będą chcieli więcej".
Booklist, wyznaczona recenzja

"Książkowy debiut Faizal pokazuje inspirowany starożytną Arabią i jej mitologią bujny świat, który sprosta wymaganiom nie tylko wielbicieli fantastyki i romansu,dodatkowo fanom serii gier Assassin's Creed".
Kirkus Reviews

"Magiczna i zniewalająca powieść Łowcy płomienia powinna znaleźć się na półce każdego miłośnika fantastyki".
Kiersten White, autorka bestsellerów "New York Timesa"
Hafsah Faizal nie tylko snuje misterną historię, proponując nam zupełnie nowy magiczny świat do odkrycia,także zgrabnie i umiejętnie demonstruje podstawowe pragnienia ludzkiego serca, równocześnie włączając w akcję szokujące, zapierające dech zawiłości. Wyjątkowo zniewalający debiut!".
Robin LaFevers, autorka Courting Darkness i bestsellerowej trylogii "Jego Nadobna Zabójczyni" "New York Timesa"
"oszałamiająca narracja, hipnotyzujący świat i żywiołowe postaci - powieść Łowcy płomienia w zachwycający sposób łączy w sobie ryzyko, magię, a także nadzieję".
Evelyn Skye, autorka bestsellerowej linii "The Crown's Game" "New York Timesa"
"Dzięki niestrudzonym bohaterom, śmiercionośnym wyzwaniom i narracji, która jest jednocześnie nastrojowa jak i fascynująca, powieść Łowcy płomienia jest tak wciągająca, iż nie można się od niej oderwać".
Marieke Nijkamp, autorka bestsellerów "New York Timesa"


Opis pochodzi od wydawcy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.