Menu

Lustrzanna T.1 Zimowe zaręczyny (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788363156336 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Christelle Dabos 
  • Wydawnictwo Entliczek 
  • Ilość stron 496 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Niezapomniana bohaterka, misternie skonstruowany steampunkowy świat, wciągająca bez reszty fabuła. Pierwsza część sagi fantastyczno-przygodowej autorstwa debiutantki obdarzonej zniewalającą wyobraźnią.

Francuski bestseller przetłumaczony na 20 języków.
Dla młodzieży 14+ i dorosłych.

Ofelia skrywa za starym szalikiem i okularami krótkowidza nietypowe dary: potrafi czytać przeszłość przedmiotów, a także przechodzić poprzez lustra. Spokojne życie, które wiedzie na rodzimej arce - Animie, zmienia się, gdy zostaje zaręczona z tajemniczym mężczyzną należącym do solidnego klanu Smoków - Thornem. Dziewczyna musi na zawsze opuścić rodzinę i podążyć za narzeczonym do Niebiasta - dryfującej w powietrzu stolicy odległej arki, zwanej Biegunem. Dlaczego dobór padł właśnie na Ofelię? Dlaczego musi ukrywać swoją prawdziwą tożsamość? Dziewczyna nieświadomie zostaje uwikłana w śmiertelnie niebezpieczną intrygę.

Wszystko zaczęło się od pewnego obrazu. Była to twarz wychodząca z lustra. Czy to Ofelia wchodziła do mojego świata, czy może ja przenikałam do jej uniwersum? Sama już nie wiem. Jestem jednak pewna, iż obie z przyjemnością powitamy cię po drugiej stronie...
Christelle Dabos

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.