Menu

Mali wielcy. coco chanel - maria isabel sanchez-vegara (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365793232 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Maria Isabel Sanchez Vegara 
  • Wydawnictwo Smart Books 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Poznaj historię Coco Chanel! niewielka Gabrielle po śmierci mamy trafiła do sierocińca, gdzie zakonnice nauczyły ją, jak się posługiwać igłą i nitką. Kilka lat później została szwaczką, śpiewała w kabarecie, generujeła kapelusze… aby w końcu zacząć robić to, co za każdym razem chciała: projektować ubrania własnego pomysłu.

To inspirująca historia dziewczynki innej aniżeli wszystkie, kobiety, która się odważyła spełniać marzenia i iść pod prąd, opowieść o najsłynniejszej projektantce mody na świecie! Mali WIELCY - bestsellerowa linia ceniona przez krytyków i szanowana poprzez czytelników na całym świecie!

Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - teraz w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie!

Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia. Unikatowa seria, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane dostępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, konieczne, aby osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces!

Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści gwarantująca wartościowy komponent edukacyjny. Prosty, wciągający przekaz, spektakularna kolorowa grafika i wielka czcionka czynią z linii Mali WIELCY idealną lekturę równocześnie do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania.

Twarda i szyta oprawa wyśmienitą solidność.Stwórzmy świeże pokolenie pokaźnych ludzi, którzy zmienią świat: dzisiaj MALI - WKRÓTCE WIELCY!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.