Menu

Mali wielcy. stephen hawking - maria isabel sanchez-vegara (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365793249 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Maria Isabel Sanchez Vegara 
  • Wydawnictwo Smart Books 
  • Ilość stron 32 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Poznaj historię Stephena Hawkinga! Kiedy Stephen był niedużym chłopcem, uwielbiał nocą obserwować niebo i rozmyślać, jak działa wszechświat. W szkole uczył się przeciętnie, lecz dzięki wyjątkowym zainteresowaniom został przyjęty na dwie najkorzystniejsze brytyjskie uczelnie: Oksford i Cambridge.

Wkrótce stwierdzono u niego nieuleczalną chorobę, a lekarze nie dawali mu żadnych szans na wygraną. Jego ciekawość świata pozwoliła mu dokonać jednego z najważniejszych odkryć XX wieku: opisać promieniowanie Hawkinga.

To inspirująca historia wybitnego naukowca. Jego wola życia i pasja odkrywcy sprawiły, że sięgnął gwiazd! Mali WIELCY - bestsellerowa kolekcja ceniona poprzez krytyków i renomowana przez czytelników na całym świecie!

Galeria inspirujących postaci i setki książek, książeczek i gier sprzedawanych w milionach egzemplarzy - dzisiaj w języku polskim! Poznaj niezwykłe historie wybitnych osób - od malarek, muzyków, projektantek po naukowców, polityków, sportowców i odkrywczynie!

Wszyscy zapisali się w dziejach świata, a każde z nich było kiedyś dzieckiem, które miało marzenia. Nieszablonowa kolekcja, która zainspiruje dziecko w każdym wieku - od najmłodszego do wczesnoszkolnego. Niezwykłe historie pisane przystępnym językiem pozwolą dziecku utożsamić się z wielkimi postaciami i czerpać z nich wzorce, jak pasja, wytrwałość i odwaga w dążeniu do celu, niezbędne, aby osiągnąć w przyszłości spełnienie i życiowy sukces!

Na końcu każdej książki znajduje się biografia wraz z datami, faktami, ciekawostkami i autentycznymi zdjęciami bohatera opowieści zapewniająca wartościowy składnik edukacyjny. Prosty, wciągający przekaz, atrakcyjna kolorowa grafika i szeroka czcionka czynią z serii Mali WIELCY nadzwyczajną lekturę równocześnie do wspólnego czytania z dzieckiem, jak i do nauki samodzielnego czytania.

Twarda i szyta oprawa znakomitą odporność. Stwórzmy świeże pokolenie znacznych ludzi, którzy zmienią świat: dzisiaj MALI - WKRÓTCE WIELCY!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.