Menu

Mikołajek i jego paczka Alcest [Goscinny Rene, Sempe Jean-Jacques] (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324050543 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Rene Goscinny, Jean Jacques Sempe 
  • Wydawnictwo Znak 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Mądrość człowieka gór - nieznane i aktualne myśli ks. Tischnera o miłości, nadziei i prawdziwej wolności"Zatrzymajmy poprzez chwilę uwagę przy tym słowie: ż y c i e. Jaka treść kryje się poza tym słowem? Jakie krajobrazy przywodzi nam przed oczy? Kolorowe łąki, falujące zbożem pola, ptaki w powietrzu, pasące się na polach zwierzęta… Życie jest dramatem pełnym tajemnic.

Stawia ono człowieka przed jednym podstawowym pytaniem: co człowiek ma zrobić,swego życia nie zmarnować?"Miłość, piękno i wolność, lęk i nienawiść nierozerwalnie związane są z ludzką naturą.Ksiądz Józef Tischner demonstruje, jak iść przez życie, żeby być szczęśliwym i spełnionym.Skłania do refleksji nad tym, co jest naprawdę ważne, co jest istotą człowieczeństwa.Jego uniwersalne rozważania, pełne mądrości ludzi gór, pomogą Ci odnaleźć spokóji wewnętrzną wolność.JÓZEF TISCHNER (1931-2000) - ksiądz, filozof, publicysta.

Profesor Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie, współzałożyciel wiedeńskiego Instytutu Nauk o Człowieku. Kawaler Orderu Orła Białego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.