Menu

Mój Alex - JENN BENNETT OD 24,99zł DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (opr. kartonowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324164820 
  • Oprawa kartonowa 
  • Autor Bennett Jenn 
  • Wydawnictwo Amber 
  • Ilość stron 336 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Znalazła chłopaka swoich marzeń.

Jedyny problem? Jeszcze nigdy się nie spotkali...Autorka powieści Miłosne graffiti nagrodzonej RITA AwardIV

Bailey Rydell woli stare filmy od plotkowania z koleżankami. I czatowanie na forum dla takich jak ona kinomaniaków. Zwła-szcza że tu spotyka się z Alexem. Nie wie o nim dużo. Zna wyłącznie jego internetowe przezwisko. Wie, że jest mądry i dowcipny. I że chyba się w nim zakochała...

Powinna się więc radować, iż przeprowadza się do Kalifornii, do leżącego przy słonecznej plaży miasteczka surferów, gdzie mieszka jej tata i... Alex. Ale Bailey ma niemało wątpliwości (a co jeśli on jest paskudny?) i nie przyznaje się Alexowi, iż tu jest. Ani że dostała pracę w tutejszym muzeum. Ani iż codziennie czepia się jej mega wkurzający i mega interesujący chłopak, Porter Roth.

Lecz życie jest o dużo bardziej pogmatwane niżeli filmy i wkrótce Bailey odkrywa tę zwodniczą cienką linię między nienawiścią, miłością i czymkolwiek jeszcze, co początkuje czuć do Portera.

Czy pozostanie przy wyśmienitej fantazji - Alexie?

Czy zaryzykuje nieidealny real z Porterem?

dobór jest trudniejszy, niż jej się wydaje...Znana i nagradzana pisarka JENN BENNETT zadebiutowała jako autorka dla młodzieży powieścią Miłosne graffiti. Książka otrzymała prestiżową RITA Award 2016 dla najkorzystniejszego młodzieżowego romansu i nagrodę,,Romantic Times Review" dla najlepszej bohaterki powieści młodzieżowej. Powieść Mój Alex pozostała równie entuzjastycznie przyjęta poprzez czytelniczki w USA, Europie i Ameryce Południowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.