Menu

Niebo nad pustynią - Anna Łacina (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788310129710 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Anna Łacina 
  • Wydawnictwo Nasza Księgarnia 
  • Ilość stron 432 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Młodzi ludzie i egipski raj: wczasy all inclusive. Idylla? Nie całkiem. Każde z nich bowiem przywiozło taki bagaż, iż i dorosłemu trudno byłoby się z nim uporać. Anastazja skrywa rany, nie tylko na nadgarstkach. Klara nie zdejmuje czarnych ciuchów choćby na plaży. Jednemu z bohaterów rzeczywistość myli się z grami, za to drugi wydaje się niepokojąco świetny.
Spotkanie tej czwórki może oznaczać początek zmian w życiu każdego z nich. Albo obszerniejsze kłopoty
Powieść Anny Łaciny („Dzika jabłoń", „Telefony do przyjaciela", „Miłość pod Psią Gwiazdą") trzyma w napięciu do ostatniej strony.
Anna Łacina – z wykształcenia i pasji biolog. Autorka linii bajek edukacyjnych, opowiadań fantastycznych i powieści obyczajowych. Dwukrotnie wyszczególniona przez Polską Sekcję IBBY (w 2007 roku za „Inwazję wirusów", a w 2010 za „Czynnik miłości"). Uważa, iż wspólne czytanie i dyskusje o literaturze zbliżają ludzi, dlatego stara się raczej tworzyć powieści, które można czytać razem, niż adresować je do mocnej grupy wiekowej. Napisała ich już siedem, w tym sześć dla Naszej Księgarni. Kocha podróżować, chętnie zagłębia się w tajemnice natury, kultur i języków, niektórymi odkryciami dzieli się potem w swoich książkach. Chadza własnymi drogami, nieraz zaczytana, więc jak nikt rozumie wszystkich „osobnych". Lecz nie tylko o nich i dla nich pisze.

ISBN: 9788310129710
Kod paskowy: 9788310129710
Autorzy: Łacina Anna
Kod wydawcy: 20409
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 432
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x20.4cm
Głębokość (mm): 30
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.