Menu

Oświecony (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788395052354 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Łukasz Mularski 
  • Wydawnictwo Nowoczesne 
  • Ilość stron 184 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Pierwsze miłosne zauroczenia bohatera przeplatają się z wyuzdaną namiętnością, dbałość o tężyznę fizyczną z rozwojem duchowym, a świeżo rozbudzona fascynacja literaturą z odkrywaniem tajników jogi. W tym chaosie jest jednak porządek, w pozornych sprzecznościach kryje się harmonia. Towarzyszymy Mikołajowi, kiedy z młodego chłopaka przeistacza się w dojrzałego mężczyznę. Ile błędów musi popełnić i jak daleką drogę przejść, żeby odnaleźć siebie? z całą pewnością nie będzie to łatwa podróż, tym bardziej iż jego ukochana skrywa przed nim tajemnicę, a on będzie musiał dokonać nieprzystępnych wyborów, starając się pogodzić budowanie własnego biznesu ze stawianiem pierwszych kroków w roli pisarza, zaś w całą historię wmieszają się iluminaci... Razem z tytułowym oświeconym przespacerujemy się po uroczych uliczkach Krakowa, odwiedzimy egzotyczne Indie i spróbujemy uciec od kłopotów do Niemiec. Czy chłopak będzie potrafił zdecydować, co jest dla niego najważniejsze - miłość, kariera, a może przygoda?

Łukasz Mularski. Urodził się w 1979 roku w Koszalinie, a wychował na Śląsku w Mysłowicach.

obecnie mieszka w Niemczech. Ukończył szkołę pod patronatem IKYTA - międzynarodowej organizacji zrzeszającej nauczycieli jogi kundalini z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Aktualnie jest dyplomowanym instruktorem jogi, zrzeszonym w KRI - Kundalini Research Institute. Jego debiut literacki to "Lustro weneckie" z 2016 roku. Aktualnie w przygotowaniu są dwie kolejne książki: "Dziwka", a także "Guru". W dodatku na najbliższe miesiące zaplanowane jest tłumaczenie "Oświeconego" na język niemiecki.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.