Menu

Pamiętnik babci. Pamiątki i wspomnienia (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381692175 
  • Oprawa twarda 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Prószyński i S-ka 
  • Ilość stron 96 
  • Rok wydania 2020 

Opis

wspaniały sposób na spędzenie czasu z babcią. Jeszcze lepszy, żeby na zawsze zachować wspomnienia. Innowacyjny pamiętnik dla babć i wnuków w każdym wieku. Czy kiedykolwiek się zastanawialiście, jaka była babcia w waszym wieku? Jak wyglądała, kiedy poszła do pierwszej klasy? Co robiła jako nastolatka? Gdzie poznała waszego dziadka? Gdzie była, kiedy urodziła się wasza mama lub wasz tata? Kiedy pękała z dumy z powodu osiągnięć swego dziecka, a waszego rodzica? A co doprowadzało ją do szału? W tym dzienniku opowie wam o sobie i podzieli się historią waszej rodziny.

Najlepiej z waszą pomocą! A kiedy dorośniecie, ta niezwykła i wzruszająca pamiątka nabierze dla was szczególnej wartości. I choć może teraz ten upominek wydaje się wam trochę dziwny, zachowajcie go.

Po rozmawiajcie z babcią, poproście ją, by opowiedziała jeszcze inne historie - poszukajcie fotografii, które moglibyście do tego dziennika dołączyć, a kiedyś w przyszłości będziecie naprawdę szczęśliwi, że zadaliście sobie ten trud.

Zrozumiecie, iż ta książeczka to skarb. Z listu wydawcy do młodych Czytelniczek i Czytelników

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.