Menu

Statek umarłych. Magnus Chase i bogowie Asgardu - Rick Riordan DARMOWA DOSTAWA KIOSK RUCHU (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365534668 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Rick Riordan 
  • Wydawnictwo Galeria Książki 
  • Ilość stron 440 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Magnus Chase, niegdyś bezdomny nastolatek, jest rezydentem hotelu Walhalla i jednym z wojowników Odyna. Jako syn Frejra, boga lata, płodności i zdrowia, Magnus nie ma wrodzonych skłonności do walki. Ma za to silnych i wiernych przyjaciół, między innymi elfa Hearthstone'a, krasnoluda Blitzena i walkirię Samirę, z którymi dokonał pokaźnych czynów – pokonali razem Wilka Fenrira i odebrali olbrzymom młot Thora, Mjöllnir. Dzisiaj przed Magnusem najtrudniejsza próba.

Loki uwolnił sie z więzów. Z pomocą zastępów olbrzymów i zombi przygotowuje Naglfar, Statek Umarłych, do wyprawy przeciwko bogom Asgardu, która zainicjuje ostateczną bitwę, Ragnarök. Jedynie Magnus i jego przyjaciele mogą powstrzymać Lokiego, lecz najpierw muszą przepłynąć oceany Midgardu, Jötunheimu i Niflheimu i dotrzeć do Naglfara, zanim będzie gotowy wyruszyć w rejs. Po drodze spotkają zagniewane bóstwa morskie, nieprzyjaznych olbrzymów i złośliwego, ziejącego ogniem smoka. Lecz największym wyzwaniem dla Magnusa okażą się jego własne demony. Czy ma w sobie to, czego potrzeba, aby przechytrzyć podstępnego boga oszusta?

ISBN: 9788365534668
Kod paskowy: 9788365534668
Autorzy: Riordan Rick
Kod wydawcy: 31083
liczba stron: 440
Format: 12.5x19.5cm
Głębokość (mm): 32
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.