Menu

Szalone życie Rudolfa. Cykl z Rudolfem Gąbczakiem - Joanna Fabicka (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788328036123 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Joanna Fabicka 
  • Wydawnictwo W.A.B. 
  • Ilość stron 272 
  • Rok wydania 2017 

Opis

świeże, poprawione wydanie bestsellerowej powieści z Rudolfem!
Szalone życie Rudolfa to przepełniony humorem i stosownymi przemyśleniami pamiętnik nastolatka, który boryka się z wieloma problemami. Nie dogaduje się z rodzicami, przeżywa pierwsze miłosne rozczarowania, martwi się sytuacją polityczną Polski i swoim wyglądem oraz rozmyśla o przyszłości. Kłopoty Rudolfa stają się przyczyną wielu zabawnych sytuacji i nieporozumień. Bohater, podejmując coraz to nowe wyzwania, bezustannie wpada w kłopoty i daje się we znaki dorosłym.
Za pośrednictwem Rudolfa poznajemy także całą gamę oryginalnych bohaterów. Matka feministka, ojciec przeżywający kryzys wieku średniego, bratanek z piekła rodem czy rozrywkowa babcia to tylko niektóre z barwnej galerii postaci, które spotkamy na kartach Szalonego życia Rudolfa. Wszystko razem powoduje, iż perypetie zakompleksionego gimnazjalisty, który niezważając na przeciwności losu, odnosząc klęskę za klęską, niezrażony prze do przodu, aby zrealizować znaczne marzenie o karierze aktorskiej stały się ulubioną lekturą równocześnie dorastających, jak i całkiem dorosłych czytelników.


Autorzy: Joaqnna Fabicka
Data premiery: 2017-03-29
EAN: 9788328036123
Format: 13,5x20,2 cm
ilość stron: 288
ISBN: 9788328036123
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: W.A.B.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.