Menu

TYSIĄC KAWAŁKÓW CIEBIE - Claudia Grey (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788376865546 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Claudia Grey 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Jaguar 
  • Ilość stron 366 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Tysiąc żyć. Tysiąc możliwości. Jedno przeznaczenie.

Marguerite Caine dzięki swym rodzicom – wybitnym fizykom – od dziecka poznaje najśmielsze teorie naukowe. Najszczególniej zdumiewający wśród nich jest najnowszy wynalazek jej matki, urządzenie nazwane Firebirdem, pozwalające na podróż do równoległych rozmiarów.

Gdy ojciec Marguerite zostaje zamordowany, wszystkie poszlaki wskazują na jedną osobę – Paula Markova, atrakcyjnego,tajemniczego asystenta jej rodziców. Zanim dosięgnie go ramię sprawiedliwości, Paul ucieka do innego świata. Nie bierze jednak pod uwagę determinacji Marguerite.

Z pomocą Theo, drugiego asystenta rodziców, Marguerite ściga Paula poprzez przeróżne rozmiary. W każdym świecie, do którego przeskakuje, spotyka inną wersję Paula, co powoduje,rozpoczyna wątpić w jego winę i przestaje dowierzać własnemu sercu. Już niebawem wplątuje się w romans tak samo niebezpieczny, jak i zalotny.
Rekomendacje

Początek wrzuca nas w środek akcji Gray w swojej powieści bez wysiłku porusza się pomiędzy wątkami science-fiction, historycznymi i współczesnymi. („Publishers Weekly")
Ta niezwykła przygoda science-fiction jest pełna zwrotów akcji i niespodziewanek (Booklist)
nieprzeciętnie wyważona mieszanka przygody, science-fiction i romansu spodoba się szerokiemu gronu czytelników („School Library Journal")
Ta wciągająca powieść fantastyczna sprawi, iż będziecie siedzieć jak na szpilkach i do samego końca gubić się w domysłach (autorka bestsellerów, Jennifer L. Armentrout)

ISBN: 9788376865546
Kod paskowy: 9788376865546
Autorzy: Gray Claudia
Kod wydawcy: 30506
Miejscowość: Warszawa
ilość stron: 366
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.7x21.4
Głębokość (mm): 26
Język oryginału: angielski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.