Menu

Wszystkimi zmysłami / Ku niebu / Ponad marzenia / Wbrew pożegnaniom - Dostawa 0 zł (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788324161157 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Rebecca Yarros 
  • Wydawnictwo Amber 
  • Ilość stron 2188 
  • Rok wydania 2016 

Opis

zestaw CZTERECH KSIĄŻEK

Wszystkimi zmysłami
Początek kolekcji wysoko ocenianej poprzez czytelniczki Goodreads
Gdy stracisz wszystko, za każdym razem zostanie ci miłość…
„Mama wiedziała. Dlatego nie poszła otworzyć. Kiedy tylko zapukali do drzwi, wiedziała, iż tata nie żyje…"
Dwudziestoletnia Ember także wiedziała. Wizyta dwóch oficerów oznaczała, że jej tata nie wróci do domu. Ale nie wiedziała, jak ma znaleźć siłę, żeby zaopiekować się swoją rozpadającą się rodziną, kiedy mama pogrąży się w rozpaczy. I kiedy ona sama stanie na skraju rozpaczy.
Wtedy pojawił się Josh. Jej dawna miłość z liceum, gwiazda hokeja, mężczyzna, który teraz chce jej pomóc – wbrew jej samej. Starczy jego jedno spojrzenie, jeden dotyk i ból znika. Kiedy on jest przy niej, Ember zaczyna wierzyć – w siebie i w nich razem. Do czasu, aż to, co ukrywa Josh, znów nie roztrzaska jej świata…

Ku niebu
Tom 2 linii Odważmy się kochać wysoko ocenianej poprzez czytelniczki Goodreads
Dwudziestoletnia Paisley Donovan od śmierci siostry jest trzymana przez rodziców pod kloszem. Ma tę samą wadę serca, która zabrała Payton. Lecz Paisley chce żyć, więc spisała sobie listę rzeczy, które mimo choroby chciałaby zrobić. Nic jej nie powstrzyma przed ich realizacją – choćby jeśli miałyby ją zabić. I kiedy naprawdę jest o krok od śmierci, ratuje ją Jagger Bateman. Wydobywa z oceanu, wdycha w jej płuca świeże życie i rozpala duszę.
Jagger jest studentem szkoły lotniczej. Nieziemsko przystojny, kocha ryzyko – rewelacyjny partner dla dziewczyny, która chce żyć pełnią życia. Jest jednak pewne „ale". Paisley jest córką generała i ma już chłopaka – największego rywala Jaggera.
dzisiaj Paisley musi zdecydować, ile gotowa jest poświęcić dla pana, poprzez którego jej serce bije o sporo za szybko...

Ponad marzenia
Tom 3 linii Odważmy się kochać wysoko ocenianej przez czytelniczki Goodreads
Grayson – twardy, zamknięty w sobie, ma jeden cel: zostać pilotem. Samantha – nowa współlokatorka Graysona i jego kolegów ze szkoły lotniczej, przepiękna, nieco szalona i bardzo nieszczęśliwa. Oboje ukrywają rozpacz i poczucie winy. Czy miłość wyrwie ich z piekła wspomnień?
Grayson: Skończyć szkołę i usiąść za sterami helikoptera. To moje marzenie. Pozwalało mi nie myśleć o chwili sprzed pięciu lat, kiedy mój świat się zatrzymał. Lecz Samantha sprawiła, iż znów zaczął się kręcić. Stała się moją ziemią, wokół której krążę – planetą zapierających dech krajobrazów, dzikich rzek, gorących wulkanów i oceanów tajemnic. Nie wiedziałem jeszcze jak bolesnych…
Samantha: Chcę zapomnieć. O tej jednej chwili, która kosztowała mnie utratę wszystkiego – szacunku ludzi, miejsca w college’u, szansy na studia. Uciekałam przed przeszłością, przed sobą samą. Aż spotkałam Graysona. Nie zamierzałam odkrywać jego sekretów. Miałam dość własnych. Lecz nie mogłam przestać myśleć, co się kryje za murem, jakim się otoczył. Ale może każda kolejna bariera, jaką zburzę, przybliża mnie do prawdy, na którą nie jestem gotowa.

Wbrew pożegnaniom
Tom 4 linii Odważmy się kochać wysoko ocenianej przez czytelniczki Goodreads
Josh Walker chciał być pilotem i pozostał nim. Marzył o December Howard i jest z nią. Mnóstwo razem przeszli, kochają się, ona kończy studia, mieszkają razem. Lecz Josh jest żołnierzem i armia wysyła go do Afganistanu. Już tam był i omal nie zginął. Ember jest przerażona, bo w Afganistanie straciła ojca. Ta śmierć nauczyła ją, iż bywają przeszkody, z którymi nawet miłość nie może wygrać. Lecz może trwać.
Wbrew tragediom, dramatom i pożegnaniom…

REBECCA YARROS mieszka w stanie Nowy Jork z mężem pilotem wojskowym. Zadebiutowała jako pisarka w 2014 powieścią Wszystkimi zmysłami, dzięki której dołączyła do czołówki autorek literatury dla młodych dorosłych. Rozpoczęła nią kolekcję wydawaną również w Europie i wysoko ocenianą przez czytelniczki Goodreads.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.